Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki ítéli el a vadászatot, és...

Ki ítéli el a vadászatot, és ki nem? Indokot is!

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem mondom meg, hogy én mit gondolok, mert akkor az alapján fogtok dönteni :D
2012. febr. 5. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Én nem ítélem el, viszont nem is tudnám csinálni. Azt mondjuk be kell látni, hogy bármennyire szép és jó, hogy kordában tartják a szaporulatot, ez is csak miattunk, emberek miatt szükséges, mert túl kis helyre szorítottuk a vadakat. Ők meglennének nélkülünk, köszönik szépen. De jelen helyzetben valóban indokolt a kordában tartás, sajnos. Az élvezetből vadászókat elítélem. Azért, hogy legyen mit ennünk, én is részt veszek disznóvágáson, én is megpucolok egy halat, de nem teszem szívesen és soha nem csinálnám kikapcsolódásképpen vagy élvezetből.
2012. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Alapból nem ítélem el,de manapság ez is a pénzrol szol,nagyon sokan felvágásból vadásznak,mert nem olcsó sport.szetintem szigorítani kéne,hogy akármilyen macskajancsi ne kapjon vadászengedélyt,kevesebb lenne a vadászbaleset is.
2012. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én aszt ítélem el hogy nem vadászhat bárki kedvére hisz alapjában véve az ember mindig is nomád életet élt és szerintem mindenkinek joga lenne büntetlenül vadászni hisz régen is bárki vadászhatot és egyébként is a főld mindanyiunké ez alapján miért ne vadászhatna

bárki nem aszt mondom hogy bármenyit csak élelem eltartás szempontjábol

2012. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nagyon helyes dolog vadászni. Elvégre mi is élőlények vagyunk.
2012. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 bubobubo ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__2641974-a..


24. 25. hozzászólás az én véleményem

2012. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!