Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Figyelmen kívül bírnád hagyni...

Figyelmen kívül bírnád hagyni ezt a videót?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=GWUZDwYlbg8&feature=related

Nézd meg. Én ma láttam, és teljesen sokkolt. Az első reakcióm az volt, hogy sírni kezdtem, a második pedig, hogy elhatároztam, hogy megpróbálok segíteni. Tudom, hogy egyedül nem váltom meg a világot persze, de nincs is arról szó, hogy egyedül... Nézd meg te is, csak kíváncsi lennék a véleményekre. És oké, hogy az állatok is esznek húst, de ez a két dolog messze nem ugyanaz!


2009. jún. 2. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Én az ilyeneket soha nem nézem meg, nem bírom idegekkel. Leírnád, nagyjából miről van szó benne?
2009. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 pinky1981 válasza:
Én sem bírtam megnézni. Borzasztó videó ! Én ugyanezt a bánásmódot kívánom azoknak az embereknek, akik kínozzák a szerencsétlen, védtelen állatokat ! :((((((
2009. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

utolsóó

minden ember hozzájárul ehhez aki vesz húst. :( csak nem akarják tudomásul venni!!

én mióta láttam a földlakókat, azóta nem eszek.a család igen, de nem éérdekel:)

2009. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló: arról van szó benne, hogy pl. mit csinálnak a tehenekkel egy vágóhídon.
2009. jún. 2. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem még semmi.. én végignéztem, kiskorom óta imádom az állatokat, de sajna láttam már sokkal durvább vidit is.

Ez amúgy a vegetarianizmusra szólít fel..

De szerintem minden szervezetnek szüksége van ezekre a tápanyagokra, és nem szabad vegának lenni.

Mindössze a bánásmódon kéne változtatni. És nem így legyilkolni az állatokat, ilyen kegyetlen módon..

2009. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az pedig teljesen igaz, hogy aki vesz, az is hozzájárul. Hiszen ha nem venne senki, akkor nem lenne rá szükség. Az a baj, hogy attól azért nagyon messze vagyunk, hogy mindenki így gondolja.:(
2009. jún. 2. 21:26
 7/15 A kérdező kommentje:
De, lehetsz vega, éppen most kérdeztem meg egy másik oldalon, elvileg ha odafigyelsz arra, hogy minden tápanyagot megkapjon a szervezeted, csak más ételekből, akkor semmi baj nem lesz.
2009. jún. 2. 21:30
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

na egyébként azt még hozzátenném hogy lehet pótolni ezeket a bizonyos tápanyagokat.

de én egyszerüen nem birom megenni. pl ránézek mamám csirkéjére, elképzelem ahogy beleharapok úgy hogy ő egy grillcsirke. undorító. olyan mint ha az anyám csontját szopogatnám. fúújj.

2009. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ez nagyon durva volt, alig tudtam végig nézni. Ez nagyon szomorú, hogy emberek így bánnak az állatokkal. Egyszer én is láttam egy nagyon durva videót, amiben a kis állatokat a legkegyetlenebb módon végeztek ki, csak azért, hogy a bundájuk ne sérüljön, mert bunda készült belőle. Na mindegy, azt kívánom az ilyen embereknek, hogy ők is ilyen, sőt, ennél kegyetlenebb bánásmódban részesüljenek.
2009. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

na írok még egyet, bocsi, de ezt nem hagyom ki.

[link]

ennél durvábbat nem láttam. benne van midnen. kóbor állatok-húsipar-szőrmeipar-szórakoztatás (mert ugye fogalmunk sincs h azok az elefántok min mentek keresztül a cirkuszi elöadás elött..)

2009. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!