Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Figyelmen kívül bírnád hagyni...

Figyelmen kívül bírnád hagyni ezt a videót?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=GWUZDwYlbg8&feature=related

Nézd meg. Én ma láttam, és teljesen sokkolt. Az első reakcióm az volt, hogy sírni kezdtem, a második pedig, hogy elhatároztam, hogy megpróbálok segíteni. Tudom, hogy egyedül nem váltom meg a világot persze, de nincs is arról szó, hogy egyedül... Nézd meg te is, csak kíváncsi lennék a véleményekre. És oké, hogy az állatok is esznek húst, de ez a két dolog messze nem ugyanaz!


2009. jún. 2. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Szia!!

Én végignéztem a videót,és természetesen nagyon elszomorított!!Amúgy is egy állatmániás ember vagyok,imádom a cicákat,kutyákat,lovakat...stb.

Viszont sajnos nem vagyok vegetáriánus...tudod,az a legszomorúbb,hogy az ember fogazata is mutatja,hogy ő "teremtődtünk",hogy mindenevők legyünk!Én végeztem**nádit,ahol azt mondták,a húsban érződik az állati rezgés,vagy mi a csoda,amikor meghal az állat,a félelme és ijedsége!Én hiszem,hogy ez így van,mégsem tudtam pótolni sajnos még a húst,sajnos nem vagyok amúgy sem profi szakácsnő,próbálkoztam vegetáriánus életmóddal,de egyszerűen nem tudok úgy főzni,hogy abba ne kerüljön minimális hús!Sokszor az ember inkább nem szeretek belegondolni sem abba,hogy az a "darab",amit megvesz a hentesnél,hogyan is került oda,hogyan nézett utoljára,mert egyszerűbb így a fogyasztása!!A párom is igényli a húst,nem nagyon tudnám őt leszoktatni róla...az esetek 99 %-ban szárnyast fogyasztok,talán mert azok kevésbé "aranyosak" a számomra,bár ott is csak csirkét,mert a környékünkön nagyon sok a vadkacsa,inkább etetem,mint eszem őket!!jaj,bocsánat,egy kicsit összezavarodtam erre a kérdésedre adott válaszomban,igazából a véleményemet kérted,és én azt mondom,hogy le tudnék mondani róla,hogy egyem húst...ha valaki tudna segíteni abban,hogy mit ehetnék helyette!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2009. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Miért más húsevő vagy mindenevő állat mennyivel bánik jobban a leendő vacsival? -.- A vegás dolgot egy baromságnak tartom, szükségünk van az állati alapú tápanyagokra. Én pl megeszem napi fél-egy kiló körüli csirkemellet, szal elég nehéz lenne belőlem vegát csinálni :)
2009. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
bocs, de sose értettem miért mondanak iet h szükségÜNK van rá:D hát nekem nincs rá szükségem az biztos:D
2009. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
66%

hmm..lám lám lám mien gonosz ez az emberiség ..

amm a véleményem az ,hogy tényleg nem kellene ilyesfajta bánásmódall megölni az állatok..van külömbség mint mikor tiszteségésen felnevelik és ebermódón vágják le mint mikor mekínozzák .. borzasztó .. de ha vann ideged hozzá nézd meg videán "Antifaces - Állatkinzás" c. videóát..pás

2009. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nem birtam végignézni.
2009. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!