Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy szarvasmarha milyen...

Egy szarvasmarha milyen széles és milyen magas?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!

2012. febr. 16. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen kérdéseket. Melyik fajtára gondolsz? Ugyanis nincs etalon barom. Egyéként tavasztól a réten legelnek.
2012. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha k@rva vicces vagy én tanyasi vagyok nem kell megmagyarázni. Amúgy holstein fríz-re gondolok.
2012. febr. 17. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de miért kérdezed? Ruhát akarsz nekik varratni? Szerintem Mohamed tudna neked segíteni. Tudod, aki sose látott tehenet, de egyszer aztán egy csomót látott. Talán bejelentkezik, és akkor meg tudja mondani. ☺
2012. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Hát ha tanyasi vagy csak láttál már tehenet. Amúgy semmit nem találtam arról, milyen magasnak kell lennie a "standard" szerint, de az is lehet hogy nincs is megszabva. Egy átlagos tehén kb. 150 cm magas. A szélességet nem tudom értelmezni. Mihez kell, állást, istállót akartok neki építeni?
2012. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
álláshoz kellene van 13 db tehenem és azoknak szeretnék állást csinálni.
2012. febr. 18. 15:29
 6/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Csak lóállással kapcsolatban tudok ideális méretet írni neked, de egy marhának is kb. akkora kell. Legyen legalább másfél méter széles, kb. három méter hosszú és legalább három méter magas.
2012. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél
2012. febr. 19. 07:30
 8/8 anonim válasza:

Hát van olyan fajta amelyik fekete fehér foltos kissé vékonyabb kb 2.5m az a Holstein Friz az több tejet ad de azt mondják a magyar tarkának finomabb. Az csontos a húsa se jó.


A világosabb barnás vagy a sárgás foltos fehér alapon az a Magyar tarka az is kb 2.5m vagy több az husosabb de viszont ne addannyitejet mint a holstein de a magyar tarka erősebb is viszont kevesebb tejet add de a husa jobb.

2013. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!