Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nincs az állatokhoz...

Miért nincs az állatokhoz türelmem?

Figyelt kérdés
Nem utálom az állatokat, de különösebben nem is ragaszkodom hozzájuk. Inkább zavarnak. Vannak csirkéink, amikor etetem őket, teljesen elkap az ideg. Nem mennek el az utamból, csak állnak előttem, ilyenkor a lábammal ellököm őket. De ez van a macskánkkal is, azt is el kell lökni, hogy ne tapossam el. Annyira buták. Zavarnak. És az is zavar, ha valaki az állatokat az emberek fölé emeli. Az állatok egyszerűek, primitívek. Miért nincs hozzájuk türelmem? Hogyan tudnék ezen változtatni? Vagy ez olyan dolog, amivel az ember születik?
2012. febr. 26. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mással is türelmetlen vagy? Emberekkel, cselekedetekkel?
2012. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Emberekkel csak akkor ha védik az állatokat.
2012. febr. 26. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te ilyen vagy és kész, nem mindenki egyforma. A férjem is hasonló és nem fog megváltozni abban biztos vagyok.
2012. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj hálát az égnek, hogy te nem tartozol azok közé akik az állatokat az emberek elé sorolják. Nem kell az új divatnak bedőlni. Az állatokkal kapcsolatban annyit tudok tanácsolni, hogy légy türelmesebb,megértőbb. Neked kell tudnod hogyan éred el magadnál. Egy állat nem érti a szavadat és nem tud a gondolataidból olvasni. A macska lehet csak egy is szeretetre,kedves szóra vágyik, ahogy a többi is.
2012. márc. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy,nem tudsz mit csinálni. De azért az ártatlan csirkét, macskát ne lökdösd el, mert azok nem tudják, hogy te éppen milyen vagy
2012. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem megy arrébb mert nem tart tőled.Szerintem örülj ennek.Bár ha sokat rúgdalod őket nemsokára menekülni fognak ha jösz.Türelmetlenség adódhat streszes életmódtól megoldatlan problémáktól is.
2012. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell rákényszerítened magad, hogy szeresd az állatokat, ha egyszer így érzel irántuk.Nincs ebben semmi szégyellni való.De azért ne rugdosd őket és ne ítélj el másokat azért mert állatbarátok. Inkább csak ne törődj velük. Barátom sem kedveli kifejezetten az állatokat, de sosem rúgja arrébb a macskámat, csak egyszerűen nem foglalkozik vele. De én attól még így szeretem ahogy van :)
2012. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!