Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyavásárlás, tippek?

Kutyavásárlás, tippek?

Figyelt kérdés

Ballagásomra az lesz az ajándékom , westiet szeretnék , vagy bármilyen más hasonló kutymutyut*-* de kant , anya azt mondta nem veszünk szukát.. hol a legjobb az ilyen kutyusokat vásárolni? Mik a fontos tudnivalók kutyavásárlás előtt? Mindent írjatok le légyszi , olyanokat is , amiket nem kérdeztem , nekem volt már egy kutyusom , csak akkor még más világ volt , ma már nagyon megváltozott minden. Köszi!

18/N


2012. márc. 22. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel kiskutyát kapnál, gondolom benn lenne a szobában. Kan kutya rengeteg dolgot meg fog jelölni a lakásban. Miért nem akar anyukád szukát?
2012. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt énsem értem.. miért nem akar szukát??

vedd rá hogy szuka legyen a fiúk tényleg jelölgetnek iss szerintem (tapasztalatból mondom) nehezebb őket tanítani...

jahh a kédésre válaszolva szerintem nézelődj menhelyeken ott is vannak fatiszta kutyusok ha mindenképpen az kell, de szerintem a keverékek a legaranyosabbak:)

2012. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mivel gondolom ivartalanítassz,tök mindegy hogy szuka vagy kan.

De tenbyésztőtől vegyél,ne szaporítótól,ha nem akarsz százezreket fizetni az állatorvosra

2012. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Óvva intelek attól, hogy ajándékot csinálj egy kutyából. Kutyát tartani választott felelősség! Nem az ára fog sokba kerülni, hanem a költségek amit a fenntartásra fogsz kifizetni (kaja,oltások stb). Ha mindenképpen olcsón akarod megúszni fogadj örökbe egyet menhelyről.
2012. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!