Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés
A legtöbb állathoz értek, rengeteg állatom volt már, jelenleg csak két kutyám, egy egerem és pár halam van, de most költöztem el, és szeretnék valami olyan állatot, ami emberbarát és jól el van a lakásban. még egy kutya, macska és törpe malac kizárva :D
2009. jún. 16. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
tengeri malac,hörcsög,vadászgörény
2009. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gabonasikló! Nagyon nyugodt állatok.

Ha kell é szólsz tudok 2 db eladót. Garantáltan egészségesek és kézhezszokottak.

2009. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem törpenyúl vagy vadászgörény.
2009. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia. sztem legjobb a dzsungáriai törpehörcsög. nem büdös ha rendszeresen takaritod, nincs hangja. kedves aranyos állat.
2009. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a törpehörcsög túl kicsike.


Én a patkányt ajánlom neked. Aranyos, okos, pár trükköt simán meglehet neki tanítani..

2009. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátot, barátnőt korodnak megfelelő stílusban. Ha kitartásod akarod növelni, akkor halakat akváriumban. Nagy siker és sok gond van velük.
2010. jan. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!