Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 15 éves...

Szerintetek gáz ha 15 éves fiú létemre félek a bogaraktól?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Eléggé!Még,hogy bogaraktól?Megérteném,ha azt írtad volna,hogy patkánytól vagy siklótol stb.-től.

Akkor te még a muslicától is félsz?!

2012. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Míra98 válasza:
Igen bocsi de ez az igazság! Küzdd le a félelmeidet.
2012. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez 2 dologtól függ:

Milyen bogaraktól félsz?

És mennyire?

Ha minden kicsi bogártól(akár egy szúnyog vagy muslica) is félsz az már gáz, de ha csak a nagyobbaktól, csúnyábbaktől az már nem annyira.

Viszont az se mind1 hogy mennyire félsz, mert ha meglátsz egy pókot és sikítva futsz fel az ágyra...XD.

Bár az már tényleg ijesztő mikor meglátsz egy pókot a falon és mire újra odanézel eltünt.

2012. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
a muslicától szúnyogtól nem félek csak a nagyobbaktól undorodom meg a pókoktól
2012. ápr. 3. 14:53
 5/17 anonim válasza:
88%
Hát szerintem nem gáz, én is parázok tőlük kicsit :DD
2012. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól én is félek!Akkor ne azt írjad,hogy bogaraktól?!XD
2012. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez nálad fóbia (indokolatlan viszolygás). Itt írnak róla:


[link]


[link]


Ezt nem lehet egyszerűen azzal elütni, hogy ebben nincs logika, ezért ez egy nevetséges dolog. Nem így kell megközelíteni.

2012. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én. rettenetesen irtóztam a pókoktól. szó szerint. nagyon féltem tőlük. de legyűrtem a félelmet. vettem egy madárpókot és most már a legjobb barátok vagyunk Tiborral. :) :D
2012. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ajánlom neked Bartos CS. István mezei vándorfilozófust. A youtube-on keress rá. Ő mindenféle bogarat megeszik.Legyen ő a szemed előtt ha legközelebb látsz egy bogarat.
2012. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Nem szőrszálhasogatás, de a muslica vagy a szúnyog nem bogár. A másik pedig az, hogy ha valaki fél a rovaroktól, más, mint undorodni tőlük.

Egyébként szerintem az nem gáz, ha undorodsz tőlük, viszont az, ha félsz (a kisebbektől is), kicsit furán jöhet ki, azt a félelmet valóban le kellene győznöd.

2012. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!