Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Japán táncoló egér itatója,...

Japán táncoló egér itatója, milyen legyen?

Figyelt kérdés
Vannak egereim azt szeretném kérdezni, hogy ha akváriumban tartom őket, akkor milyen itató a legcélszerűbb nekik? Olvastam valahol, hogy üdítős kupak, megfelel nekik, így most azt használom, szeretik is, de talán tud valaki valami jobb megoldást is. Képzeljétek, ahol vettem őket, ott azt mondták, hogy nem is kell nekik innivaló :S Ahogy haza értem kipróbáltam ezt a kupakos technikát és szegények úgy ittak mintha muszáj lenne :) Szeretnék egy normális itatót nekik, a kupakossal csak az a baj, hogy elég kicsi, és hamar elfogy belőle...meg a nagy rohangálásba tele megy forgáccsal, ha itthon vagyok nem gond, megoldom, csak amikor dolgozom és haza érek és látom, hogy már megint forgáccsal van tele akkor nagyon megsajnálom őket :) Szóval kérek szépen tanácsokat, ti hogyan csináljátok? :)

2012. ápr. 6. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél nekik golyósat
2012. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is gondoltam erre, csak nem tudom, hogy van e annak olyan akasztója, vagy valamije, amivel rögzítem az akvárium falára vagy valahova:)
2012. ápr. 6. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Van tapadókorongos fajta is.Nekem olyan van.Kisállatkereskedésben vettem 900FT-volt.
2012. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszi, kedden akkor megyek és veszek is egyet :)
2012. ápr. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!