Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A konyhában...

Mit tegyek? A konyhában minden áldott éjjel leáll az óra pontban éjfélkor, hiába cserülünk elemet, és hiba veszünk új órát akkor is leáll, de csak a konyhában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig leáll az óra pontban 0:00kor,hiába cserülünk elemet,ha új órát veszünk akkor is leáll,de a csak a konyhában!Ha pl a szobába tesszük az órát akkor normálisan jár...!!Érdekes...
2009. jún. 18. 16:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a tartós elemet. Nem hülye találmány.:)
2009. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged aggaszt/zavar a dolog, akkor nem reagálod túl, mi itt csak távolról szólogatunk bele. Amúgy ezt tényleg érdekes lenne megnézni, csak egy meghatározott helyre rakott óra áll le, vagy a konyhában másutt is? Mert ha csak egy helyen, ott a falban is lehet mögötte valami, ami befolyásolja.
2009. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
100%
Én tudom mi lehet a gond. A házatok él. Komolyan beszélek. Van erre más példa is. Pl biztosan láttad a rettegés háza című filmet. A lényeg: a konyhátokat éjszaka alvás közben zavarja, hogy kattog az óra, így inkább megállítja. Ha konyha lennék, én is biztos ezt tenném. De ha mégse erről lenne szó az egyetlen megoldás, ha nem vesztek több órát.
2009. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Láttam azt a filmet,de ilyesmire még nem is gondoltam!De ma éjjel biztosan megfigyelem,hogy mi történik!
2009. jún. 18. 18:57
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
De légy nagyon óvatos....neh te is zavard a konyhát! Én nem tenném....
2009. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


de fárasztó vagy csaj-e

2009. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Na majd ird meg mi lett.(ha nem irsz,akkor úgy veszzük,hogy egy szelllem elrabolt,hogy más óráját is megállítsd.)
2009. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Na? Megállt az óra?

Lehet a konyha rajtad is bosszút állt, azért nem írsz?:-)

2009. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Jaj szerintem nem kell ezt túlmisztifikálni,azt nehezen hiszem el,hogy mindig éjfélkor áll meg ,de pl a nappaliban,de ott is csak 1 falon megállnak a faliorák már évek ota,én is valami mágneses dologra gyanakszom.
2009. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
IGEN!NÁLUNK VOLT ILYEN DE ANYÁM BEPISILT A FÉLELEMTŐL!
2009. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!