Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Felháborító!

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőmmel bementünk egy kisboltba és vettünk egy zacskó chipset..Mikor kiértünk a boltból ott volt egy pici fekete kutya..a barátnőm odadobott neki egy darab chipset..rá fél percre kijött a boltból egy férfi(alkholistának nézett ki vagyis elég börtöntöltelékes feje volt..) és nekem rugta erőből a kiskutyát majd elkezdett üvöltözni h " miaz h elfogadod másoktól a kaját? mi? húzzál innen menj velük!" Nem mertünk visszaszólni neki, mert ígyis azthittük, hogy nekünk jön..főleg h kb fél méterre állt mellettünk..Majd arébb mentünk és kb 3 perc múlva amikor visszamentünk már nyomuk se volt.. Ti mit gondoltok erről??:| Tudom, hogy lépni kellett volna valamit..:|


15/L



2012. ápr. 18. 19:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
8%

Jól tetted hogy nem léptél semmit mert ezek a mocskos hajléktalanok képesek arra is hogy megüssenek. Múltkor mi is szóltunk neki hogy hagyjon minket békén erre elkezdett kiabálni, majdnem nekünk jött. ( És akkor ezeknek a szemeteknek segítsen az ember?? pff.. mondjuk nem mind ilyen)

Annyit viszont meg tudsz tenni hogy ha ennyire érdekel akkor kifigyeled merre szokott mászkálni a kuytival, aztán szólsz egy menhelyesnek és elviszik, vagy elviszed te magad.

2012. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
nem állatkínzás, mert a törvény csak az ok nélkül való kínozást bünteti. A kiskutya hibázott, tehát a gazdája csak fegyelmezte. A chips amúgy sem a kutyának való.
2012. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
2! ezt most komolyan írtad?
2012. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A chips nem a kutyának való. Főleg nem a mindenfélével ízesített.

De amúgy elég hülye lehetett a csávó, jobb h nem szóltatok vissza.

2012. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Senki nem mondta, hogy hajléktalan volt az illető...

Persze nem kérdés, hogy nem volt normális, lehet valóban ittas volt.


Egyetértek, szerintem is felháborító az ilyesmi. Lehetett volna másként is cselekedni, de szerintem nem baj, hogy inkább eljöttetek. Legalább nem esett bajotok!


Valahogy jobb gazdiz kellene keresni annak a kutyusnak. De ki tudja, mi lett volna, ha esetleg elhozzátok igaz, hogy ő mondta, hogy akkor menjen veletek), aztán meggondolta volna magát, és ha legközelebb meglát akkor megver vagy valami...


Valahogy úgy kellene tőle elhozni a kutyát, hogy azt higgye elszökött.

De szerintem ez a nem a ti ügyetek, a barátnőiddel semmiképpen ne kezdjetek magánakcióba, csak felnőttel, idősebb testvérrel.

2012. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

LOL. TI MOST KOMOLYAN A CHIPSEN AKADTOK FENN???


Lehetett volna az egy darab sajt is, vagy párizsi vagy bármi.

Másrészről ne álszenteskedjünk, egy falat chipstől nem fog elpusztulni, sőt még egy zacskótól sem!

2012. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2.! Neked az a fegyelmezés hogy rúgsz egy brutálisat egy érző lénybe???
2012. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2-es válaszadó csak IRONIZÁLT!

Vagyis merem remélni...

2012. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ja tényleg, bocs:D csak az alkoholistáról meg a börtöntöltelékről a hajléktalan jutott az eszembe és ezér írtam ezt, és ez miatt lepontozott egykét nyomi pfff ezt is pontozd le akkoris igazam volt:D
2012. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
47%
amúgy meg ja, egy szem csipszen kiakadtok .. mer mi baja lesz egy kicsi csipsztől? semmi..
2012. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!