Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Este kint ültem és az égen...

Este kint ültem és az égen láttam egy fura repülő valamit. Nagyobb volt mint egy gólya és a szárnya olyan volt mint egy denevér de nem ált ki a szárnya . Nem csak képzelödtem mert többen is kint voltak velem. Van tippetek mi lehetett az?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, engem igenis érdekel, mit láthattál. Felcsigázott a kérdésed, és utálom azt, hogy mindenki várja a részleteket, te meg inkább úgy vagy vele, hogy hagyjuk. Ezt a denevéresdit hogy érted?
2012. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti, hogy van válasza, csak nincsenek meg az eszközei, hogy megfogalmazza. Ha odafigyelünk az iskolában, az csodákra képes...
2012. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves 12.kommentelő : MIT VÁRSZ TŐLEM ? MONDJAM AZT HOGY DEMENTOR???
2012. máj. 31. 21:41
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem kedves, nem azt várjuk, hanem azt, hogy madár volt, mondjuk gólya.

Mivel nem az ezotériába tetted fel, így az a sejtésünk támadt, hogy esetleg egy ÁLLATOT láttál.

2012. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Kedves 12.kommentelő : MIT VÁRSZ TŐLEM ? MONDJAM AZT HOGY DEMENTOR???"


Nem, csak azt, hogy valami olyasmit írjál, amiből esetleg tudunk találgatni, hogy mi lehetett. Amit eddig írtál, azzal semmire nem megyünk. Leírhatnád azt, hogy milyen alakú volt a testének a körvonala, csapkodott-e, vagy mozgás nélkül siklott, adott-e ki hangot, volt-e bármilyen, számodra felismerhető alakja. És leírhatnád végre azt is, mi a fenét is jelent az, hogy "nem állt ki a szárnya".

2012. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi ráknak ordibálsz? D:

Felteszel egy kérdést, aztán meg itt kötözkö

2012. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!