Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a félelmemet...

Hogyan küzdjem le a félelmemet a kígyóktól?

Figyelt kérdés

Nagyon parázok,6. -os vagyok és hamarosan lesz egy 3 napos iskolai kirándulás "erdei tábor" néven. (? )

itt lesznek mindeféle előadások a természetről ezzel nem is lenne bajom, de az utolsó nap hívnak egy kígyászt és kígyókat fog bemutatni meg a nyakunkba tenni.Nekem pedig erős fóbiám van a kígyóktól. Rettegek tőlék és undorodok. Hogyan úszhatnám meg ezt? kimaradni sem akarok ebből az erdei táborból de...már most hányingerem van


2012. máj. 7. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Megmondod a tanárnak h ezen a kígyós bemutatón nem akarsz részt venni és kész.
2012. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan menj el, de szólj a tanárnak, hogy félsz... vagy lehet úgy tudnád leküzdeni, ha pont ellenkezőleg elmennél, és szólnál az előadás tartójának, hogy nem bírod őket és mit javasol.. :)
2012. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!