Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szárnyashangya gondok?

Szárnyashangya gondok?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy már két éve minden nyáron megjelennek a lakás egyik szobájában a szárnyashangyák, és ott vonulgatnak, de rettenetesen sokan vannak.

Nem akarom őket megölni, inkább azt szeretném elérni, hogy valahogy maguktól elmenjenek. Idén még csak most kezdenek előbújogatni.

Tavaly azt csináltam, hogy kinyitottam az ablakot, és az egyik kis vonulásukhoz odatámasztottam egy deszkát, azon felmentek, és kirepültek a szabadba. Több ezer elmehetett így, de ezek annyian vannak, mint az oroszok. Sajnos miután a deszkával történt egy kis baleset, apámék lekematoxozták őket :(


Nincs valami módszeretek rá, hogy hogyan érhetném el, hogy maguktól elmenjenek, anélkül, hogy kinyírnánk őket?


2012. máj. 23. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak drasztikus módszereket tudok. Nagymamám pl úgy irtott hangyát, hogy le a földre egy csepp málnaszörp, aztán vizes mosogatószivaccsal felszedett egy halmot. De lehet hogyha kintre öntenéd a málnaszörpöt és valamit odatennél nekik amin kimásznak. Persze az is lehet hogy azon vissza is jönnek..hát nem tudom.
2012. máj. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!