Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tartanátok sivatagi rókát?

Tartanátok sivatagi rókát?

Figyelt kérdés

Ha kb. annyira lenne körülményes beszerezni, mint egy fajtatiszta kutyát és az ára is akörül mozogna.

http://www.youtube.com/watch?v=FsgEtNeJ-Ps

Állítólag nagyon szelídek és kutyaként viselkednek. Néztem pár videót, olyan édesek. :)


2012. máj. 23. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kínzás... a sivatagi róka kifejezetten társas állat és nem kellene otthon tartani
2012. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg édes, milyen nagy füle van :)
2012. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Láttam olyan videót is, ahol 2-3 volt együtt tartva. Meg elvileg a cicával, kutyával is kijönnek.

Meg persze olvastam olyan véleményeket, hogy nem jó nekik ez a klíma, de ilyen alapon a csincsilla meg a hegyi éghajlathoz szokott, mégis tartják kisállatként, ráadásul ketrecben.

2012. máj. 24. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen, az Állatok világa c. magazinban volt róluk egy cikk, és arról, hogy az aranyos külseje miatt terjed a háziállatként való tartásuk, de jórészt teljesen kezelhetetlenek, összevizelnek mindent, harapósak, stb. Vadállatok, ragadozók, nem háziállatnak valók. Én biztos, hogy soha nem tartanék.


Most néztem meg a videót, itt ugyan elég aranyosnak tűnik, meg szelídnek, stb, lehet, h a cikk megírása óta felnőtt jópár generáció fogságban, de szerintem azért ki kell fogni, hogy ilyen aranyos állatod legyen.

Még mindig nem tartanék :)

2012. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!