Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül kb. egy újszülö...

Mennyibe kerül kb. egy újszülött haflingi póni?

Figyelt kérdés
NaGyOn SüRgŐs!!!!
2009. júl. 4. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Újszülöttet nem árulnak, mert az még legalább fél éves koráig az anyjával van. Ha pedig nem értessz hozzá nem ajánlatos csikót venni, inkább először egy nyugottabb, idősebb lóval kell próbálkozni. Ha már van ilyen lovad akkor se könnyű egy csikót jól nevelni. Pontos árat nem tudok mondani, de körülnézhetsz ezeken az oldalakon:

[link]

[link]

[link]

De itt se minden ló egyforma, a legtöbbnek se lóútlevele, se süttése, pedig ez ma Magyarországon kötelező. (Nem azért mondom, a mieinknek sincs.)

2009. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de nagyon keveset tudhatsz a lovakról. Mint az előző válaszoló is írta, egy csikót féléves kora előtt nem szokták elválasztani az anyjától. Ha féléves is körülbelül 4 éves koráig nem lovagolható, és a belovaglás is nagy körültekintést igényel, tapasztalt lovasnak vagy szakembernek ajánlott.

Ha lovat szeretnétek (akármilyet) a leendő lovas számára megfelelőt válasszatok, többször próbáljátok ki és inkább legyen idősebb, tapasztaltabb. Ha esetleg az illető később versenyezni is akar és nem csak hobby szinten lovagolna, érdemes papíros lovat venni.

2009. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

őőő...én tudtam hogy ,ég 0 évesen nemlehet eladni...

csak egy oldalt találtam és azon kérdezte egy lány, hogy mennyibe kerül.mondtam neki hogy még túl kicsi, de ő talált egy pacit a neten és az állítólag eladó volt és 0 éves. ezért kérdeztem..

2009. júl. 9. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szoktak adni 0 éveset, de az nem azt jelenti, hogy újszültött. De ha egy legördülő listáról kell kiválasztani hogy hány éves és a 0 és az 1 között nincs olyan, hogy fél, vagy háromnegyed, akkor persze, hogy a féléves csikóra 0 évest írnak. Hisz ez igaz is, nem töltötte még be az első évét.

Pl. itt egy 0 éves haflingi, ár nélkül, de tiszta származással:

[link]

2009. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszii! ( am gondoltam hogy a féléves az 0 éves) :D

És akkor egy féléves haflingi mennyi lehet?

2009. júl. 10. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) De am. közben eszembe jutott hogy ilyenkor nem az életkort kell beírni hanem a születési évet, és az alapján a gép számolja. :)
2009. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D oké ThX
2009. aug. 3. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
De remélem tudod ha ilyen falytát veszel nem lehet legalábbis a normális emberek tudják hogy a haflingi KÉSŐN ÉRŐ falyta ezért 4-6 éves korukuk előtt nem kell piszkálni a belovaglásával vagy a bekocsizásával.
2010. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

falyta XD

Am az ára attól is függ, hogy van-e származási lapja, tisztavérű-e. Esetleg a szülei alapján ( eredmények stb.)

2010. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!