Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Így nem jutnak be a legyek?...

Így nem jutnak be a legyek? Biztonságos így aludni?

Figyelt kérdés

Előre mondom, én rettegek a legyektől és ilyenektől.


Az ablakunkon van szúnyogháló (a szobámban) de az ajtón amikor ki-be megyünk bejöhetnek dolgok illetve nincs mindegyik ablakok sz.háló a lakásban. Nem tehetek róla, anyámék nem raknak fel...


Nálam viszont vannak ilyen kis legyek, muslincák és hasonlók. Ezek át tudnak bújni a szúnyoghálón, láttam is már amikor éppen préseli át magát a lyukon. Pedig átlagos háló, nem is lyukas semmi... mégis átbújnak dolgok!


Tegnap este is elszállt mellettem valami, de nem tudtam elkapni. Valami lepke, légy vagy ilyesmi szerű lehetett.


Lekapcsoltam mindent, hogy majd a spotlámpa fényére idejönnek és leütöm, de hiába... nappal se mentem a függönyre...


Félek így aludni... ugye ezek nem mennek bele az ember fülébe, orrába, szájába?


Mert az köztudott, hogy a légy belepetézhet az ember fülébe pl. Orvosoktól tudom. Minden bajom van...

Meg este amikor itt eszek az ételt egy percre nem merem lerakni a poharat meg minden korty ivás előtt átnézem nincs-e rajta valami. Már kikészít.


Éjjel az abrakot végképp nem merem kinyitni... napközben kinyitom, de akkor is csak ha itthon vagyok és látom, hogy bejött-e valami.


A szúnyogháló amúgy jól van felrakva, csak az egyik oldalon kicsit jön le, vissza szoktam nyomogatni, de nem az igazi. Majd nemsokára lesz új remélhetőleg. Annyira nagyon nem áll el, csak szerintem ha egy bogár vagy valami alámászik akkor be tud bújni. Ugye a legyek nem szerencsétlenkednek ennyit, hanem akkor simán átszállnak máshová? Csak nem bújnak ott át, nem?


Rettegek a legyektől, jobban mint más a póktól, egértől. :(



Szerintetek megnyugodhatom és ami a szúnyoghálón átjut azokkal a kis dolgokkal nem kell foglalkozni? Ezek nem csinálnak semmi bajt a lakásban? És az emberre nem szállnak rá?


Köszönöm szépen a válaszokat.


2009. júl. 7. 20:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen :))

Aranyos lehet a párod :D Ilyenről még nem is hallottam, pedig tudom, hogy van aki pl. a lépcsőktől retteg illetve van aki a hajtól, vagy a zöldségektől. Megint tanultam valami újat :)

2009. júl. 8. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!