Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyilkos vagyok?

Gyilkos vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy kiskacsám akit nagyon szerettem kb 3 hetes volt nem láttam és agyon tapostam.... :(Nagyon szarul érzem magam tényleg nagyon szerettem nagyon aranyos volt....szinte mi neveltük :(

2012. júl. 6. 18:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Csak, hogy tisztába legyen mindenki a gyilkosság fogalmával! A gyilkosság MINDIG szándékos!
2012. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
11. jó tudni....direkt ráléptem hogy megöljem a leg szeretettre méltóbb állatot...-.-
2012. júl. 6. 18:53
 13/34 anonim ***** válasza:
Úgy érti a #11-es, hogy van gondatlanságból elkövetett (ember)ölés és van szándékos (ember)ölés. Csak az utóbbit nevezzük gyilkosságnak.
2012. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
Nem vagy gyilkos és ne is érezd magad annak. Teljesen véletlen volt hiszen mint ahogy mondtad sötét volt.
2012. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Édes f@szom miért lennél gyilkos? Dehogy vagy az, megesik az ilyen... Nem kell ezen sírni, törődj bele. Már nem tudsz rajta változtatni, felejtsd el. Amúgy is minden okkal történik.
2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Nem. De megértem az érzéseidet,nehéz lehet nem hibáztatni magad.

Ez egy szerencsétlen véletlen,baleset volt.

2012. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
Sz@r lehet :/ Legközelebb figyelj jobban.
2012. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Nem vagy az. Hisz szeretted és véletlenül történt a dolog.

Gondolj bele aki szánt szándékkal öli meg azért hogy megegye őket se nevezzük gyilkosnak ebből kiindulva aki hús eszik az is gyilkos mert ugyan úgy hozzá járul egy ártatlan élet kioltásához.

De ez már túlzás

2012. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:

Biztos, hogy minden stimmel nálad?


"...szétvertem a kezem a szekrényen mert valamit tenni akartam hogy egy kicsit átérezzem a szenvedését..."

2012. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19:nem biztos mert bármit teszek,ezt csinálom így vezetem le a veszültséget....
2012. júl. 8. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!