Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetném el, azt,...

Hogyan kerülhetném el, azt, hogy a denevérek bejöjjenek éjszaka?

Figyelt kérdés
Ha a tévét nem kapcsolom ki,függönyt elhúzom,vagy lehet valami ultrahangos riasztót venni?Mi Bács-Kiskun megyében lakunk,Tisza környéki falun,de nem közvetlen a Tisza térségében,hanem a központban,panelban.Panelba könnyebben bejönnek?
2012. júl. 7. 01:59
 1/10 anonim válasza:
33%
örülj neki, én mit meg nem adnék ha tarthatnék itthon egy denevért.
2012. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%

előttem lévőhöz: mi köze a kérdésnek?


Kérdező: Lehet kapni "ultrahangos" riasztót..az ember nem hallja..de elvileg elűzi őket! De nem írthatod ki, mert védett állat.

2012. júl. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
denevérekről van szó a kérdésben, és énis denevérekről beszélek. ez az egyetlen közös pont:D
2012. júl. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pamparamm válasza:
100%
Szúnyoghálón keresztül szerintem nem mennek be... Engem pl zavarnak az ultrahangos riasztók...
2012. júl. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát annyi..:)
2012. júl. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha csak a függönyt elhúzod, akkor se fognak bemenni, mert érzékelik, hogy ott van az akadály.

Egyébként ez egy létező jelenség, hogy a denevér berepül a lakásba? 1-2 esetről hallottam már én is, de hogy erre riasztórendszerek vannak, és van aki ettől tart? Érdekes, sosem hallottam még ilyesmiről! (nem kötözködöm, tényleg érdekes)


Azt egyébként hadd tegyem hozzá, hogy ha egy kisebb denevércsapat közöz a ház előtt, az ablak alatt, az azért jelentősen megcsappantja a házba esetleg berepülő szúnyog és egyéb rovarpopulációkat, szóval nem biztos, hogy érdemes elriasztani, persze más, ha valaki fél a denevértől.

2012. júl. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkora esélye van hogy berepül egy denevér mint hogy berepül egy madár! Magyarán iszonyat kevés!

ezért ne költs pénzt mert ingyen elhúzod a függönyt és nem jön be...

2012. júl. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!


Mikor a Nyíregyházi Főiskola kolijában laktam, sokszor bejöttek a denevérek, mert ott nagy számban élnek a tölgyes sóstói erdőben. Megfogod egy ronggyal és kiteszed, nem olyan nagy dolog az. Amúgy meg, ha van függöny, nem megy be.

Igazából vonzza a fény a rovarokat az ablak közelébe, a denevér csak rájuk vadászik!

2012. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló írta, hogy ugyanannyi esélye van annak, hogy berepül egy denevér, mint hogy berepül egy madár.

Hozzánk egyszerre 2 madár is bejött még anno, ma meg egy denevért láttam krözni a lépcsőházban. :) ott volt vagy 6-szor az ablak előtt, de nem bírt kimenni... O.o Egyszerűen kikerrülte az ablakot..

2012. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szerintem elég, ha elhúzod a függönyt és úgy a bogarak sem mennek be.
2012. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!