Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a számomra megfelelő...

Mi lenne a számomra megfelelő kisállat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy vagy két ketrecben vagy terráriumban tartható kis jószágot.12éves vagyok.Van egy hörcsögöm bennt és kint egy kutya.Madárkalitka van.Egeret,patkányt nem akarok.Viszonylag olcsó legyen a tartása és lehessen simogatni,babusgatni.Már gondoltam tengerimalikra is,de a ketrecet még nem találtam meg ami megfelelne nekik.Lehetőleg 7000ft-ért tudok venni ketrecet.Jó lenne ha párban lehetne tartani őket.Szeretném ha érdekesek és aktívak lennének nappal.A szobámban tudnak mászkálni,de repülni nem épp megfelelő.

2012. júl. 13. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szobanyuszi? :D Vannak ilyen édes kis kajlafülű nyulak amik mindig egy helyben vannak, vásárban is láttam már. Ott egész nap a ketrec tetején ültek úgyhogy szerintem nem túl aktívak :D
2012. júl. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nekem aktív kisállat kéne:)
2012. júl. 31. 20:49
 13/14 Antispecista ***** válasza:

Szia!


Szerintem semmilyen allatot ne vegyel, olyat pedig melynek a szabdban a helye plane! Ok sem arucikkek, mint mi emberek sem. Fogadj orokbe! :)

2012. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát nemhiszem...bocs
2012. aug. 28. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!