Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár/rovar lehet ez?

Milyen bogár/rovar lehet ez?

Figyelt kérdés
feltöltöttem a képet ma találtam elneveztem korpiónak
2012. júl. 23. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
írtam a latin nevét (Redivius personatus) a így keresel rá több információt találsz....
2012. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*Reduvius personatus bocsi
2012. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az egész testét por fedi, amit az állat ösztönösen szór időnként magára, s így a környezetébe tökéletesen beleolvad. 16-18 mm.

Lakásokban kaszáspókokat, legyeket fogyaszt, a mezőn főleg a virágokon élő rovarokat ejti el.

2012. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát igen az enyém majd 2 centis volt de ha kisebb lenne sem engedném csak úgy tovább mászni szerintem nem házba való...

Köszi azt a linket a képekkel ott tényleg sok olyan van mint az én korpióm már 100%ra elhiszem hogy ilyen poloska :) Nem hiszem hogy ártalmas de azért ne engedd elszaporodni a lakásban...

2012. júl. 25. 13:45
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem házba való, de én olyasmit is olvastam, hogy elkapja még pl. az ágyi poloskát és hasonlókat is. Ebből gondoltam, hogy akkor végül is inkább hasznos.

Mondjuk ha nálam is 2 centi körül lettek volna biztos kikészülök...

2012. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy köszi, 73%-os válaszadó. :) (Vagyis ha nekem válaszoltál, mert én is feltettem itt kérdést pofátlanul. :D)
2012. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, köszi mindenkinek :D
2012. júl. 27. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!