Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan írtam ki a légylárváknak?

Csakadani kérdése:

Hogyan írtam ki a légylárváknak?

Figyelt kérdés
Tény,hogy légmentes edénybe kialakítható egy-teljes bioszféra,nap, ill. uv, és minden nélkül bár ezek mélytengeri rákok stb ből állnak.. szeretnék egy saját magyart külhoni állatok nem játszanának.Kb 4 -5 éve egy terráriumban tartók nővényeket, van benne sok minden pl:paprika, mák, borsó, répa, nem szeretem a biológia, eddig éltek benne giliszták apróbb rovarok, tökéletes összhangban-Most e meleg miatt egy két nővény rothadni kezedet. És teli van légylárvákkal, amik semmilyen mód nem tudom kipusztítani, már a gilisztáimat

#bioszféra #légylárva #csontkukac #hogyan írtam ki #csontkukac írózása
2012. júl. 30. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Te külföldi vagy? Vagy csak a helyesírásod és a fogalmazásod ilyen borzalmas kesze-kusza?
2012. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy lassan az iskolákban a magyart is idegen nyelvként fogják tanítani....
2012. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez 100-szor bonyolultabb ennél!

Légmentes? Nem locsoltad a növényeket, nem tápoztad őket?

És mi van a növényekkel, ha megnőnek? Nem szeded ki a földből, csak ott elrohadnak???

Ez fényévekre van egy izolált önfenntartó rendszertől.

Majd ha évekig fenn tudod tartani beavatkozás nélkül akkor lehet ilyenről beszélni, de amíg egy kis melegtől minden felborul, addig fényévekre vagy ettől.


Sokkal primitívebb élőlényekkel lehet ezt megcsinálni.

Pl nevelhetsz vízben algákat, természetes napfényen, és azt eszegethetik plankton állatok, esetleg valami csiga, ami egyedül nem képes magát megtermékenyíteni, és így elszaporodni.

A mostani rendszer valójában igen távol álla a tökéletes összhangtól, így aztán tök mindegy mivel irtod ki a lárvákat, akár légyirtóval is lefújhatod őket.


Sokkal bonyolultabb dolog ez annál, mint ahogy néhányan gondolják.

Nézd meg Ausztrália élővilágát. Biológus professzorok hada agyalt a különböző állatok betelepítésén, igyekeztek mindent átgondolni, és mi lett a vége...

Nézd meg a nyulak, vízibivalyok, ökörbékák, tevék helyzetét, siralmas!

Az egész ökológiai rendszert szétbarmolták.

Kevés még az ember ahhoz, hogy istent játszon.

2012. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!