Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hányan szeretnének itt állator...

Hányan szeretnének itt állatorvosok lenni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt találtam :D


2012. aug. 11. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért neki? én válaszoltam egyedül helyesen a kérdésre, nyelvtanilag legalább is, ha már ilyen módon lett feltéve :D :D :D
2012. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mert neki és kész...
2012. aug. 12. 22:51
 13/14 anonim ***** válasza:

Én idén kezdem az egyetemet :)

A felvin találtok rá egy létszámot hányan lesznek azok (98),de gondolom nem ez volt a kérdés lényege,hanem hogy beszélgessünk egy kicsit erről :)

Amúgy szerintem mindenki aki állatorvos szeretne már régebb óta lenni tisztában van vele.Anatómián eleve szarvasmarhával,lóval,és sertéssel kezdünk.Lesz kutya,macska is,de nem először.Természetesen minden állatról tanulunk,aztán lehet jobban szakosodni.(pl egzotikus állatok,prémesek,stb)

Kedves Kérdező,Te is az szeretnél lenni?Vagy talán már el is kezdted? :)

2012. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13 as vagyok:Szóval tisztában van azzal,hogy nem csak kutyákat simogatunk,hanem igen,néha sertésekben turkálunk. :)

De amúgy sose értettem mi ez a nagy döbbenet ekörül a téma körül.Nekem személy szerint gusztustalanabb egy emberi vaginában,vagy szájban turkálni,mint egy állat fenekében,akár egy kisállat születésénél,vagy bármi más esetben.De ezt személye válogatja.Nyilván aki állatorvos akar lenni,annak ez nem egetrengető probléma.:)

2012. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!