Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik az az állat amelyiket...

Melyik az az állat amelyiket egy rajz kedvéért átlehet alakítani kicsit fantasy stílusban olyanra, h egyszerre legyen gyönyörű, tiszteletetparancsoló, ártatlan?

Figyelt kérdés

Pl: farkas, szarvas

olyat is mondhattok ami szerintetek már most a való életben ilyen



#gyönyörű #ártatlan #tiszteletetparancsoló
2012. aug. 16. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ló? :)
2012. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fehértigris?Hópárduc?Ködfoltos párduc?
2012. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fehér oroszlán.
2012. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg az összes emlős állat és a nagyobb fajta madarak :)

Nekem a vaddisznó ilyen. Egyszer sikerült szembe találnom magam egy vaddisznóval. Éjszaka mentem futni a bicikliúton, ami az oszágút mellett fut, két oldalról erdő. Már hazafelé vonszoltam magam éppen, jó fáradtan, sőt talán meg is álltam,nem emlékszem, amikor megláttam, hogy nagyon kecsesen - olyan kecsesen és halkan, ahogy soha nem képzeltem volna róla - kisétált a fák közül, körül nézett az úton, aztán rám nézett. Farkasszemet néztünk. Teljesen lefagytam. (Tudtam, milyen gyorsan fut, egyszer már láttam messziről.)

Aztán ugyanolyan kecsesen és halkan visszasétált.

...

2012. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!