Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van ilyen állat?

Van ilyen állat?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen állatom legyen. Macskám meg kutyám volt és olyat ne szeretnék. Most van egy hörcsögöm tehát az is kilőve. Tesómnak most lesz kis teknőse tehát az is ki van lőve. Bagolyban gondolkoztam csakhogy az kisemlősökkel táplálkozik, papagájt meg azért nem szeretnék mert az elég... hogy mondjam az ürítésével van gond. Egy olyan állatot keresek ami nem hüllő, könnyen eltartható és növényevő. Hörcsögtől őz méretűig legyen a magassága. Van ilyen állat?

2012. aug. 24. 17:47
1 2
 1/12 intrepid ***** válasza:
100%
Póniló.
2012. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
keenguru
2012. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Patkány (majdnem növényevő), degu, tengerimalac, csincsilla, nyuszi, nutria, birka, kecske.
2012. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kecske, malac, szamár, bárány (bár az nyájban érzi jól magát)
2012. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gond van a papagáj ürítésével??? És mégis mi a gond vele?

Tehát olyan állatot akarsz, ami növényevő, nem hüllő, nem papagáj, és könnyen tartható.

Akkor azt tudom tanácsolni, hogy menj ki a kertbe, és keress egy csigát. Könnyen tartható, növényevő, nem hüllő, nem papagáj...és nincs gond az ürítésével.

2012. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nyúl, kecske, csűngőhasú disznó (picire nő csak meg amerikában sokan ugy tartják házban mint más a kutyát)
2012. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csincsilla, törpenyúl, degu, vadászgörény...(a vadászgörény ugyan hús evő, de nem élő álatokkal táplálkozik, bármi belsőség, nyers hús jó neki, ami esetleg főzésből megmarad) Nekem törpenyulam van, és mindennél jobban szeretem. Ideális kisebb pl panellakásba is.. én sétáltatni is szoktam..(persze csak a kertben:) )
2012. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5: :DD
2012. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csótány
2012. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csótány? Ez most komoly? Amúgy köszönöm mindenkinek, eldöntöttem milyen állatom lesz.
2012. aug. 25. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!