Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok venni olcsóbb...

Hol tudok venni olcsóbb féreghajtót mely 3 hónapig fejti ki a hatását és bele értve bolha kullancs irtó folyadékot illetve Frontline-t?

Figyelt kérdés

Ha már hozzám ragadt kis testű 2 kutya és 2 macska amit nem a saját akaratomból lett számomra 4 állat. Viszont kevés pénzem ellenére sem szeretnék véletlenül sem állatkinzók csapatába kerülni. Igaz 4 felnőtt (kényszer) állataim közül 3 állat nem számit fiatal egyednek még sem szeretném hiányt szenvednének és az egészségük megromlása miatt elpusztulnának.


Nem kivánom egy (kényszer) állatom elmúlását sem természetes úton bekövetkezik amikor mind a 3 idős (kényszer) állataim egymás után elpusztulhatnak.


Kizárólag a fiatalabb (kényszer) állatomal szeretnék foglalkozni vagy ha mégis lenne az akaratom ellenére még egy állat. Akkor meg fogom mondani 1 kistestű kutya és macska legyen. Ne 1nél több kutya és 1-nél több macska.


Nem azért ez a véleményem a hozzám ragadt (kényszer) állataimról mert nem szeretem az állatokat, hanem arról van szó akkor hozzon nekem bármelyik családtagom állatott ha én ebben bele egyezek. Nem beszélve arról nem vitték magukkal a saját állataikat amikor tőlem elköltöztek. Nem csak velük szeretnék foglalkozni, (annyiból van kis szerencsém a kutyákat állandó segitségel nem én etettem) hanem a saját életemet is szeretnék felépiteni fiatal vagyok nem középkorúként éltem meg a csaladtagjaim elköltözését.



#állat #őrzés #egészéségének
2012. aug. 24. 22:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!