Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ugye ilyen nincs?

Ugye ilyen nincs?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 26. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
léteznek pókok amik el tudnak kapni kismadarakat,de szerintem ez a kép nem eredeti.(nem vagyok szakértő)
2012. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle pók van. Szerintem ez nem photoshop. Ez a kép Afrikában készülhetett. Az a kismadár nekem szövőmadárnak tűnik.
2012. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ekkora pók nem létezik, ez valami fake. A madár eléggé kitömöttnek tűnik amúgy :D
2012. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

de lehetséges.. tessék egy cikk: (megjegyzem a tarantula és a madárpók is eszik kisebb méretű madarakat)


[link]

2012. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt azt mondják, hogy ez egy Golden Orb Weaver. Hát, rákeresve, ez a pók kb. 5-ször kisebb, mint ami a képen van.
2012. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miért honnan láttod hogy mekkora van a képen? tudod valamihez viszonyítani aminek tudod a méretét?
2012. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát a levelekhez, meg a veréb nagyságú madárhoz...
2012. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

verébnagyságú madár.. honnan tudod hogy verébnagyságú? :D levelek: honnan tudod hogy milyen fa mekkorák a levelei? :D


"Golden orb-weavers reach sizes of 4.8 - 5.1 cm (1.5 - 2 in) in females, not including legspan, with males being usually 2/3 smaller (less than 2.5 cm, 1 in). The largest specimen ever recorded was a 6.9 cm (2.7 in) female N. clavipes (which is now debated to have been a new yet undocumented subspecies) from Queensland, that was able to catch and feed on a small-sized finch. In 2012 a large individual was photographed killing and consuming a half-meter-long brown tree snake in Freshwater, Queensland[3][4]. Species from Taiwan have been known to reach over 5.7 inches in mountainous country"


magyarán: 4,8-5,1 cm a nőstények mérete lábhossz!! nélkül!! (valamint irja a fotozott nőstényt ami elkapott egy kisebb méretű madarat) (az a nőstény 6,9 cm volt)


[link]

2012. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ott van belehímezve a hátába hogy nagyság: körülbelül veréb méretű...
2012. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Platypus ***** válasza:

Ez egy Nephila pók, és teljesen reális a fotó.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!