Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett az? S O S

Mi lehetett az? S O S

Figyelt kérdés
Ma reggel főztem rizsfelfújtat...... És délben amikor ettem észrevettem, hogy egy tű vastagságú fél mm hosszú kukac volt benne... egy kicsit túrkáltam még és vagy 6 ot találtam még..... a kukac fekete pont fejű volt..... és a többi része fehér..... megnéztem a rizst de semmi.....
2012. aug. 31. 16:15
 1/2 crudy ***** válasza:
a rizsben általában nincs kukac mert nem szokása a száraz kaját rágcsálni szóval a konyhádból szabadult bele pár, ott nézz körül. ha ezzel megvagy akkor hagyd el a házadat és az utcád is mert tuti rádtámadnak a csótányok
2012. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első.. régebben a mi rizsünkben is voltak kukacok. Már nem emlékszek, hogy milyen színűek, formájúak,nagyságúak, de kukacok voltak a rizsben. Többször is, és ez nem csak nálunk fordult elő. Pedig nem lepukkant környezetben lakunk, és nem is több száz éves rizsről van szó. Volt, hogy befőttesüvegben volt a rizs, és abban is kukacok lettek valamennyi idő elteltével (szerintem több hónap, de nemtudom). Nem mehettek bele csak úgy, mivel le volt zárva az üveg..
2012. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!