Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot Kéne...

Citylife kérdése:

Milyen háziállatot Kéne vennem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Valami olyan kéne amit lehet vinni vmerre...vagy valami olyasmi,amit ha felrakook pl a vállamra akkor ott is marad... értitek?

2012. szept. 3. 15:19
 1/10 anonim válasza:

Ha olyan állatot szeretnél, amit lehet vinni valamerre, a kutyát javaslom, több mint 100 fajta között válogathatsz!

Vagy esetleg macska.Lehet venni macskahámot, szerintem akár a macskáddal is sétálhatsz.Ha olyan kell, ami megmarad a válladon ha felrakod, szerintem erre a papagáj a legmegfelelőbb.Szépek, és van olyan fajta, ami a szavakat is képes utánozni.

2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első ha már a kutyáknál tartunk több mint 500 fajta közül válogathat..de azért nem ajánlom hogy a válladra ültesd :) Én gekkót,kaméleont vennék:)
2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutya. Az én kutyám, ha felrakom a vállamra, általában ott marad. Csak akkor ne mondjuk bernáthegyit akarj.
2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Görényt :D
2012. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1/4!

Először is köszi a választ,a papagáj mennyibe kerül? mondjuk egy olyan ami beszélni is tud :D

2012. szept. 3. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:

A patkányod is szívesen csavarog veled. És tud vállon ülni.

Beszélni mondjuk nem nagyon, de azért még okos. :)

2012. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Papagájt már lehet kapni 2000 forinttól. Nimfa hullámos is nagyon jó fejek, de amik hamarabb tudnak utánozni azok a jákó, szivárvány lóri, ara. Viszont ezeknek az ára százezres tétel.
2012. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó:először is köszi a választ másodszor : A 2000ft-s papagáj az beszél?
2012. szept. 6. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
a nimfának meg lehet tanítani. nem azt mondta, hogy nem tud beszélni, csak hogy a jákó az nagyon gyorsan tanul. a jákó viszont 100 évig is élhet, a nimfa viszont jóval kevesebbig. szóval jól gondold meg. a hullámos nagyon szupi, 8-10 évig él, és egy kis odafigyeléssel megtanul sok dolgot
2012. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A papagájt nem tudod kivinni a lakásból. A 2000-es papagáj max pár szót beszél, de nem minden egyed, ki kell fogni. A 100ezres papagáj az ami beszél.


Patkány, görény azok az állatok, amiket el tudsz vinni magaddal otthonról a kutyán kívül.

2013. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!