Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5-6 kg-ot szeretnék fogyni....

5-6 kg-ot szeretnék fogyni. Sajnos kisgyerek mellett futni nem tudok eljárni. Milyen itthoni mozgásformát javasoltok? Kinek mi jött be és az milyen rendszerességgel, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 11:10
 1/7 karesz2107 ***** válasza:

Nyugi,lefog menni az a 5-6 kiló!!!

A válság alatt 15kg-ot fogytam!

2010. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fitness DVD jött be! Napi 30-40-60 percet tornázom, attól függ, hogy épp melyik tornát van kedvem betenni. Mellette szénhidrát és zsírszegény diéta. Kb. nyolc kiló ment le hat hét alatt, igaz, én kövér vagyok, nem csak husis. De már csak idő kérdése! :)))) Norbikra tornázom egyébként, duci tréningek, aerob zóna, hősők tornája, de már megcsináltam a Karate Fit-et is és a Kiképzésbe, Gladiátorba is belekóstoltam. :)


Nekem nagyon bejött az otthoni aerobic, nincs időhöz kötve, nem kell utazni, nem kell csilli-villi aerobic ruha hozzá, ingyen van...

2010. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére a válság nem érint. A válaszokat köszönöm.
2010. febr. 15. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
30 percet ha futsz már az is elég
2010. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Direkt írtam, hogy futni egyelőre nem tudok eljárni a gyerek mellett.
2010. febr. 15. 19:16
 6/7 anonim válasza:
Nekem is a Norbi torna jön be, és a szénhidrátszegény étkezés. ...szintén kisgyerekes anyuka:)
2010. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Guggolás, Álló vádligyakorlat, Felülés, 4 ütemű fekvőtámasz.
2010. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!