Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Újsághirdetésben ingyen...

Újsághirdetésben ingyen kutya-nézzem meg, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

szerintem, ne vedd bántásnak de sokkal előrébb tartana a világ ha mindenki ingyen vinne haza kutyát, valszeg keverékek születtek és nem tudják hová tenni szegénykéket - vagy az emberek menhelyről vinnék haza őket, akkor nem lenne egy millió gazdátlan kutya az országban.


de hát mindenki inkább pénzt ad ki ilyen túltenyésztett akármikre, westikre meg csivavákra meg a jó ég tudja mikre

2012. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom keverékekről van szó. Szerintem megnézheted őket, hiszen ha nem találnak nekik gazdit, előbb utóbb menhelyen végzik..De ezt te tudod. Meg akarod nézni őket, vagy nem?
2012. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kliszta ***** válasza:

Nálunk mindig vannak gazdikereső kutyák is a sajátunk mellet, keverék, de fajtatiszta is (már amennyire ismert előélet nélkül ezt meg lehet állapítani :) de ránézésre fajtatiszták :)) volt már.

Én ugyan nem hirdetem őket ilyen oldalakon, de sok állatmentő igen. Ha nem kiállításra kell kutya, nem tenyésztő vagy (nyilván nem, mert akkor nem is kérdeznél ilyet), akkor nyugodtan válassz egy ilyen kutyát, lehet még jobban is jársz, mint egy pénzért, szaporítótól vett kutyával, és legalább nem a szaporító zsebét tömöd :)

Ha "felesleges" szaporulat a kutya, akkor azért javasolnám a gazdinak az ivartalanítást...

Ha meg mentett kutya, akkor ha ingyen is van, de ha viszel egy zsák tápot "cserébe", örülni fognak neki, hiszen saját pénzből és adományokból tartják/tartjuk ezeket az állatokat.

VÁlassz egy kutyát, és boldog életet nektek, együtt :)

2012. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!