Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vettem az akváriumba egy...

Vettem az akváriumba egy növényt (nemtom milyen) és arra volt szerintem rápetézve mert kicsi csigákat vettem észre!?

Figyelt kérdés
de nem olyan sima a házuk mint pl-éti csiga hanem inkább olyan csucsos fe még nagyon kicsik van kb 9-10 db és nem rágják le a növényt? mert most kivettem őket (bennvannak egy nagy vödörbe) és amig bent voltak egyfolytába csak a növényen voltak és nem rágják le?? vagy ha nem akkor mit esznek?? olyan sötétbarna és apró, kicsit világosabb barna foltok vannak rajta a házán! de a vödörbe tettem nekik be azért egy kis növényt de most is azon vannak !! szoval milyen fajta lehet ez?? és nem rágják le a növényt?? mert könnyen le tudnák mert nagyon "puha" növény mint a cérna kb. rengeteg apró kis levele vagy nemtom mi az!! de jó dús!! :)
2012. okt. 7. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, ez növényvásárláskor benne van a pakliban. Tudtommal nem ártalmasa, sőt.


Abból elkajálnak, ami a halak etetéséből marad.

2012. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!