Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Görög...

Melyiket válasszam? Görög teknős, nyílméregbéka, dzsungáriai törpehörcsög vagy házi patkány?

Figyelt kérdés
Tehát ez a 4 állat közül kell választanom. Régebben már voltak patkánykáim, úgyhogy róluk már van tapasztalatom, inkább a többi álltról szeretnék néhány tanácsot kérni azoktól akinek van vagy volt ezek az állatok közül valamelyik és h melyik lenne nekem a legmegfelelőbb. Itthon elég sok állatunk van, (hüllők, kutyák, macskák, görények, gőték)ezek közül az egyik kutya, a görik és a gőték az enyémek. Az a probléma h nem tudom, h a görényeknek mennyire "tetszene" az az ötlet h a szobámat hörcsögökkel vagy patikkal kéne megosztaniuk. Valahol azt olvastam h allergiások lehetnek a forgácsra. A másik h nem látnának -e benne zsákmányt, mert már volt h az egyik görim kiszökött, és félek ha megint meglógna akkor bántaná a höriket vagy a patikat. A görög teknős meg nagyon megtetszett de nem tudom h nem lenne olyan nehéz a tartása. A nyílméregbéka ugyanez. Minden tanácsot, tippet, tapasztalatot örömmel várok akinek ezek közül volt már valamilyen állatkája.

2012. okt. 8. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a házi patesz mellett döntesz írj nekem emailt, most decemberben lesznek kicsik! eladopatik@gmail.com
2012. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem elég neked az a három állat?
2012. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a szobádban már van görény akkor ne tarts más állatot mert egész nap idegesek lesznek egymás miatt.... nem is értem minek ennyi állat, nekem egy patkányom van jelenleg de arra sincs elég időm. Vagy te egész nap nem csinálsz semmit, azért van ennyi állatod? A görénnyel nagyon sokat kell foglalkozni, hogy jut időd a többire egyáltalán?
2012. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat
2012. okt. 9. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek, én is imádom az állatokat, mindig egyre többet szeretnék, mert olyan édik:) szerintem, ha már van görényed, akkor inkább görög teknőst, a terráriuma legyen zárt, és görénybiztos, így nem kell aggódnod:)
2012. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot :)
2012. okt. 9. 17:24
 7/9 anonim válasza:
A görög teknőssel sokat kell foglalkozni, mert igenis igényli a törődést, pontosan úgy, mint a többi állat. Nekem is van 1 db Görögteknősöm, és minden nap foglalkozok vele, és igényli!!! Bármilyen állatot is választasz, mérlegeld, hogy nem-e túl vállalod magadat. Nem lenne szép, ha nem jutna mindegyikre megfelelő mennyiségű időd!
2012. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem van 3 db nyílméregbékám és elég sok a meló velük. Minden nap legalább 2-szer kell vizet spriccelni nekik és kétnaponta kell etetni őket. Minimum egy 60x30x30-as terráriumban kell őket tartani! Az eledelüket (tücskök vs muslicák) állatkereskedésben meg lehet venni, de tenyészteni is lehet. Almával, vagy banánnal kell etetni őket. A terkóba sok növény kell és magas páratartalom. Nekem 3 db Dendrobates Tinctorius-om van, tenyésztőnél vettük, fejenként 7500-ért. Ha veszel is nyílméregbékát, lehetőleg tenyésztőnél, mert sokkal olcsóbb.
2013. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a békát ne mert rengeteget kell vele foglalkozni a tekivel is a hörivel is a patival is elég neked 3 állat de ha muszáj akkor a patkányt mert az cuki én nagyobb mint a höri és cukibb
2014. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!