Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen vállalkozásba érdemes...

Milyen vállalkozásba érdemes belekezdenem?

Figyelt kérdés

Igazából a mai napig csak tengek-lengek, nem találom nagyon a helyem, nem szeretem egyik munkát sem. Viszont az állatokat nagyon szeretem, csak éppen elég "gyenge" vagyok.

Ezalatt azt értem, hogy nem vagyok állatkórházba való, mivel rosszul vagyok egy csepp vértől is, múltkor szegény cicát vittük kiivartalanítani, majdnem elájultam, ki kellett mennem..

A másik gyengeségem az az, hogy még menhelyben sem gondolkozhatok, mert annyira sajnálnám őket, hogy összeroskadnék.

Viszont más ötletem nincs. Vagyis, igazából egy háziállat-szállodára gondoltam, tele ötlettel, csak ugyebár itt Magyarországon nem sokan vennék igénybe ezt:( Az emberek nem fognak azért fizetni, hogy az állatuk jó helyen el legyenek szállásolva, amíg ők nyaralnak, stb.

Van valakinek tippje? Ami esetleg kevés van Magyarországon, de működne?



2012. okt. 16. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz hatalmas kezdőtőke kell. Maga a hely, az hogy biztonságos legyen, kell oda állatorvosi ellátás is vészhelyzetre, a számlákat fizetni, és a kaját is kell finanszíroznod az elején. A felszerelés se olcsó.

Én először valami kisebb dologgal kezdeném, aztán csak utána vágnám a fejszémet ilyen nagy dologba.

Kutyakozmetikus? Kutya fizikoterapeuta?

2012. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az állattenyésztést szívesen javasolnám neked,ha nem lennél ennyire gyenge.
2012. okt. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom, hogy mitévő legyek, csak keresem a munkát, de sehol semmi:/
2012. dec. 15. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!