Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Túl élheti...

Mit tegyek most? Túl élheti még ez a kis szerencsétlen gyík?

Figyelt kérdés
a macskám hozott egy gyíkot! fürge gyíkot! feltehetőleg nőstény a színe alapján. Már elég nagy példány. látszik hogy beszakította kicsit a macskám szemfoga. de tud futni... meg lehet menteni? és később szabadon engedni? vagy most engedjem szabadon és lesz ami lesz?
2009. aug. 10. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most szabadon engedtém ez az élet körforgása.Képzed ha minden megsérült gyíkot meggyógyítanánk akkor el lepnék az egész világot én is szeretnék minden szérült állatot megmenteni de néha engedni kell hogy a természet és a gyík élni akarása döntse el hogy élhete vagy el kell pusztulnia.
2009. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobb ha most szabadon engeded, ha tud futni akkor semmi komoly baja nincsen. Szerintem azért se tartsd meg, mivel ott van a macska is. Nekünk volt gyikunk a macska mellett egy terráriumban, hát mit ne mondjak hiába vigyáztunk, tettük meg az óvintézkedéseket, végül szörnyű vége lett:(
2009. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma reggel szabadon engedtük! gyík ügy lezárva
2009. aug. 11. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!