Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatom legyen?

Milyen háziállatom legyen?

Figyelt kérdés
most egy mopszom van de nem tudom mi legyen utána.olyan állat kéne amit lehet lakásban tartani én főleg kutyákra gondolok de bármilyen álltat ötletet elfogadok.légyszi ötleteket. köszi :))

2012. nov. 9. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy érted , hogy "utána" ? és hány éves vagy ? nemed ?
2012. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már öreg a kutyám ezért gondolkodom rajta.(az meg nem tudom mért számít hogy hány éves vagyok meg ilyesmik)
2012. nov. 9. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ha fiú és elég öreg akk kígyó vagy valami gyík (agámák) de erős a gyanúm , hogy lány vagy
2012. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha lány és fiatal
2012. nov. 9. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
armadillo
2012. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a rágcsálókat, akkor házi patkány. Nekem most van kettő és imádom őket. Okosak mint a kutyák, kevés velük a baj és nagyon hozzánőnek a gazdájukhoz. Ha érdekel írj üzenetet, tudok adni kislányokat decembertől :)
2012. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!