Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen háziállatom legyen...

Ecsikaaa kérdése:

Milyen háziállatom legyen szerintetek?

Figyelt kérdés
az van hogy először kutyát szerettem volna de van 2 kutyám ami már nagy és nem tudom hogy befogadnának-e még 1-et:/ olyan állatot szeretnék ami tud néha egyedül is elleni mert nem sokat vagyok itthon de ha tudok akkor maradok de este felé foglalkoznék vele...és esetleg lehetne vele játszani meg nyugodt lenne szóval ha tanulok mondjuk akkor is itt lenne velem és tudnám simogatni vagy valami... léci segítsetek...mit tudtok ajánlani?:/
2011. júl. 31. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
macska?
2011. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vegyél lajhárt. nincs vele gond, nem rohangál, nem hangoskodik, nem kell sétáltatni, csak ne tedd magas helyre mert nagy adagokat szarik.
2011. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tengeri malac, csincsilla, vadász görény, macska
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hörcsög.. Kígyó, pók, hal,teknős
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
törpenyul :)
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
cicaa.. ezt mondtam volna, de ha van kutyád, akk sztem hörcsög :))
2011. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A vadászgörény felejtős,ahhoz sok szabadidő kell.Macska esetleg,mert sokat alszik.A kisméretű rágcsálók is igénylik a törődést.Halakat mondanék,de azt nem lehet simogatni.

Igazán,ha alig vagy otthon,és már van két kutyád,akikre nincs időd,akkor ne vigyél több állatot a házhoz.

2011. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy görénnyel sokkal többet foglalkozni mint akár egy kutyával.. a görik nem értik meg ha nincs rájuk időd...egy kutya ezt jobban tolerálja.

De szerintem max egy macska...egy lustább fajta mondjuk...

2011. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

törpenyuszi :)

Olcsok aranyosak, kedvesek. :)



nekem van egy újféle nyuszim :)

majdnem olyan mint a belga óriás csak neki lóg a füle és formásabb feje van. ( Mint pl a logófülü korossú nyuszi csak nagyba ) Mindig velem tv-zik az ágyban és könnyü volt szobatisztaságra is nevelni! :)

2011. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
pingvin
2011. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!