Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már 6 vagy 8 éves korom óta mindig csak macskánk van(és kutyánk,de az alap dolog a ház védelmébe,az mindig kell) és nagyon elegem van már belőle,hogy csak macskám lehet emlősök közül.A tesómat nem zavarja ő továbbra is macskát szeretne(igaz,hogy rohadtul nem foglalkozott velük soha és ez változni se fog ahogy ismerem).Anya mindig mondja,hogy a macskán,kutyán,teknősön,papagájon és halakon kívül semmi mást nem fogad el,mert büdösek,nem tarthatom őket házban(mondok olyan állatokat is amit kint is lehet tartani,de őt ezt rohadtul nem érdekli)mindig van valami kifogása.Én az emlősöket szeretem és már évek óta nagyon szeretnék vadászgörényt,de nyulat és hörcsögöt is szeretnék majd(persze nem egyszerre),de egyszerűen semmi olyan állatot nem enged,amit szeretnék

2012. nov. 10. 11:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

„Vagy inkább a kertben rohadó kutyával foglalkozz többet.

hogyha sétáltatnád

egyéb dolgokat csinálnál vele

embernek több dologra nem lenne ideje, a tanulás/munka/barátok mellett.”

Nem érdekel?tudod..nem is akartam leírni,hogy hogyan telik a napom,de mivel válaszaidból arra következtetek,hogy imádsz dolgokat kitalálni és úgy teszel,mintha mindent tudnál rólam,ezért szükségesnek éreztem,hogy leírjam hány órát vagyok suliba,miért nem vagyok annyit a barátaimmal,mert kitalált állításaiddal,amiket annyira biztosan mondtál,mintha személyesen ismernél simán kinézzem belőled,hogy következő alkalommal megint kitalálsz valami nem valóságnak megfelelőt,mint például „neked hét órád vagy egy nap,akkor,hogy a francba van időd a kutyára,ha még utaznod is kell haza a suliból?” vagy,hogy „a barátaiddal,ha egésznap oda vagy,akkor hogyan foglalkozol a kutyával?”Ezek után ne csodálkozz,hogy részletezem a dolgokat.Innetől kezdve tényleg nem írók semmit neked,mert mindent megmagyaráztam,le van zárva ez a téma,de mivel nem viseled el,hogy nem tied az utolsó szó,ezért,hogy lenyugodj kijelentem,hogy tiéd az utolsó szó és most meg tessék máshova menni és kitalált dolgokat írni

2012. nov. 10. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!