Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sünit találtam bébivel!...

Sünit találtam bébivel! Ilyenkor mit kell tenni? A kutyám kiásott egy sünit és az 5 centis bébijét a vackából, odébb vittem a kertben egy elkerített jó kis árnyékos helyre.

Figyelt kérdés
A mama süni viszont egyszerűen ott hagyta a picit és elment. Valahova beáshatta magát, nem találom. A pici meg csak sipákol és nyöszörög. Kint hagytam hátha visszajön érte. Mit csináljak szegénykével?
2009. jún. 2. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem vidd be az állatkertbe...
2009. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott kellett volna hagyni, nem hozzányúlni. A mam most már nem fogja tudni, hogy ez az övé. Ha ilyen kicsi akkor el fog pusztulni.

Megpróbálhatod macskatejporral szoptatni, nem tudom, hogy sikerül-e.

2009. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
állatkertbe vidd be! Rengetegszer kéne a kis sünit szoptatni, nem hiszem, hogy neked erre van időd, nem beszélve róla, hogy gondolom laikus vagy és nem értesz különösebben az állatokhoz. Bizd a gondozókra.
2009. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha otthagyom a kutya szétcincálja őket. Így nem tud hozzáférni. Ezért kellett elvinnem. Az a baj, hogy a környékemen nincsen állatkert. Macskatejport állatgyógyszertárból? És hogyan kellene megetetni vele?
2009. jún. 2. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag injegcióstűvel (persze tű nélkük) lassan bele tudod spriccelni a szájába :) (szerintem a patikában be tudod szerezni)
2009. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát a sünikhez nem értek az tény, csak kérdés, hogy kibírná-e a két és fél órás utat az állatkertig.
2009. jún. 2. 13:24
 7/11 anonim válasza:
27%
Sün !
2009. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerezz be fecskendőt és azt a tejport, amit írtak, azzal etesd, míg be nem juttok egy közeli állatkertbe, ott pedig már ellátják. Ha kap rendesen enni, és melegben tartod, ki fogja bírni az utat.
2009. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

-.- (tudtam,hogy valaki elüti a poént)

nagyon rendes vagy,hogy ezt tetted,szerintem is állatkert,de közben biztos kell etetni.csakhogy milyen sűrűn és mennyit stb...fogalmam sincs sajnálom,de most,hogy megmentetted a kutyád elől,megengeded,hogy csakúgy megpusztuljon? Bár nem kötelességed.vagy nemtudom.de azért írd majd meg léci mit csináltál végül!

2009. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam az állatkertet , azt mondták befogadják, tehát most el is indulok vele. köszönöm a tanácsokat!
2009. jún. 2. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!