Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mókust hogyan segíthetném a...

Mókust hogyan segíthetném a szomszédságomban?

Figyelt kérdés

Lakótelepen lakunk, közel az erdő is, szép vadregényes hely, de madarakon kívül sosem láttam még Mókust csak állatkertben, vagy TV-ben

Az ház közelébe vannak fák, számszerint ami az én ablakom látszószögébe esik az egy öreg diófa, és egy nagyon nagy tölgyfa

Kinéztem az ablakon egy 25perce, és láttam hogy hatalmas vörös színű mókus szaladgál a két fán, oda vissza

Most is kutyát sétáltatnak meg játszanak velük a fák alatt, de nem fél a mókus csak ott ül egyhelyben


Szeretném ha itt maradna a fák között, hogy láthassam, mit adjak neki? hogy ideszokjon?

20/F


2012. nov. 17. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne akard odaszoktatni, semmi jót nem teszel vele ezáltal. Ha mindig ott várna a te könyöradományodra, kiszolgáltatottá válhatna a kutyákkal, macskákkal szemben.
2012. nov. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!