Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik a nyul...

Hogyan viselkedik a nyul fialás előtt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt nyuszim, de az bement a kis fészkébe, amit a nagypapám csinált neki.
2012. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat én se tudok, mert nekem is csak egy hónapja van nyulam. De én úgy tudom hogy meg tépi a bundáját, és azzal béleli ki a fészket. Szalmát minden képen tegyél alá, mert azt béleli ki.
2012. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem jött ki a ketrecéből. Már egy héttel előtte gyűjtötte a szénát a kis pofijába és fészket rakott maga köré. Közvetlenül előtte pedig kitépkedte a saját szőrét a feneke környékéről, és azzal bélelte a fészket. Majd egyszer csak ott volt két kis édi-bédi csöppség. Egyébként az anyát előtte ugyanúgy lehetett simogatni és evett is rendesen.
2012. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, ha már tépi a szőrét, akkor valószínűleg kis időn belül meg lesznek a kis nyuszik :)
2012. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 22. 17:14
 6/8 anonim válasza:
agresszivebb lesz egy kicsit,meg a szőrét tépi.
2012. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 galtibi2005 ***** válasza:
7-8 nappal a fialas elott kis feszekformaju dombocskat keszitenek az alombol,vagy ha van fialtato lada akkor abba kezdenek kupacot gyujteni. ezek szinte mindenik anyanyulnal megfigyelheto tunetek,kivetel elofordulnak ,gyakrabban olyan anyaknal amelyek eloszor fognak fiazni. amit meg gyakran tapasztalunk (200 db anya van) 2-3 nappal az elles elott etvagytlansag tunik fel (a szemes takarmanyok mar nem fogynak annyira) es kicsit tobb vizet fogyasztanak az onitatokbol. es a legfontosabb h kevesebbet kezdenek mozogni. nehany oraval a fialas elott tobbnyire elkezdik tepni magukat es a szorokbol keszitik a feszkeket,de ez tobbnyire ejszaka zajlik,akkor nagyobb a nyugalom s azert.... tehat ezt a vemhessegi tunetet szinte mar nem is lehet ugy nevezni h fialas elott mert ez hozzatartozik a fialashoz....
2012. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz a választ.
2012. nov. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!