Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a mocskos...

Mit tegyek ezzel a mocskos allatkinzoval?

Figyelt kérdés

Egy reszeges oregember minden egyes nap telen nyaron lemegy a kocsmaba viszi a kutyajat es kikoti.

A kutya egesznap csak ott gubbaszt magaala csinal,a feje levan hajtva mindig.Osszegornyedve ul ott orakat amig a mocskos tetves retkes gazdaja bent iszik.Evek ota ez megy.A kutyanak a popojan regen lattunk egy kocsanyon logo dudort,azzal se vitte orvoshoz....

Egyszer mar beolvastam neki de ha megegyszer meglatom komilyan mondom olyat huzok be neki hogy elterul.No letemre.

Mit tegyek azert a szegeny kutyaert??

Kossem el??

(bocsi a helyesirasi hibakert telorol irok)

17/l


2012. nov. 27. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fogd a kutyát, és vidd be egy menhelyre. Vagy még előbb kérdezz körbe kinek kell kutya, vagy tedd fel fb-ra a képét.

Sajnos sok ilyen van..

2012. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jo de akkor buncselekmenyt kovetek el mert a kutya az ö tulajdona.

Feljelenteni nem tudom mert nem vagyok 18...:(

2012. nov. 27. 15:21
 3/13 A kérdező kommentje:
Annyira sajnàlom szegény dràgàt...
2012. nov. 27. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
keresd fel az állatvédőrséget,ha jól tudom náluk lehet bejelenteni az állatkínzást...
2012. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Állatvédőknél tegyél bejelentést. Ők majd tudni fogják, hogyan járjanak el ilyen esetben.
2012. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ott a kocsmában nem szól rá senki? Pl. a kocsmáros.

Bemész és a kocsma közepén jó hangosan leoltod a fejét mindenki elött.

Vagy vannak ilyenek hogy tetovált állatvédök, direkt ilyenekre utaznak, majd ők leoltják.

2012. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és? bizonyítsa hogy az övé a kutya? te az utcán találtad, ott koborolt ezért bevitted a menhelyre... enyi
2012. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Állatvédörség basz..ik rá,jelentettem már én is be,semmi sem történt.
2012. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tetris ***** válasza:
Én stikában elengedném a kutyust, amikor ott búslakodik a kocsma előtt, és éppen senki nem látja. Ennél a mostani helyzetnél még az is jobb, ha kóbor kutya lesz belőle.
2012. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tetris ***** válasza:

Most találtam a neten, van olyan itt Magyarországon, hogy Állatvédőrség. Ez a Rendőrséggel együttműködő szervezet. Esetleg velük lehetne felvenni a kapcsolatot, mert sajnos kis hazánkban Állatrendőrség, olyan mint az Usaban, nincs.

Az állatvédelmi oldalakon az van, hogy jelenteni kell az illetékes jegyzőnek a dolgot, aki értesíti az állatorvost, aki majd kimegy, aztán majd ő tesz feljelentést, aztán majd talá intézkedés is történik. De mire ez végigmegy, addigra az állat meghalhat. Ezért inkább ezt az Állatvédőrséget kellene megkeresni.

Járj sikerrel, és áldjon meg az Úr, hogy ilyen jólelkű vagy!

2012. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!