Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csinál az aki elvesztette...

Mit csinál az aki elvesztette a kiskedvencét? Mivel foglalja le magát, amikor nem tud másra gondolni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresi.
2012. dec. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én kaptam kiskoromban kb. 8 éves lehettem egy kis kutyát. Annyi idősen sokat jelentett nekem és egyre többet ahogy teltek az évek 10 év után sajnos elpusztult öreg volt már és nagyon fájt hiányzott nem is akartam új kutyát már. Lassan elmúlt a fájdalom és mára egy szép emlék :)
2012. dec. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos végleg vesztettem el
2012. dec. 11. 02:11
 4/8 anonim válasza:
Rossz érzés tudom de, idővel majd elmúlik kitartás! :)
2012. dec. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másikat.
2012. dec. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy terrierem volt. Amikor meghalt, napokig sírtam, de aztán rájöttem, hogy a többi kutyában még részletekben megtalálhatom az ő személyiségét, aranyosságát, kedvességét. Szóval elkezdtem odafigyelni a körülöttem lévő kutyákra, és megláttam mindegyikben az enyémet, és így más kutyákat simogatva is mindig kicsit "vele lehetek". Én így jutottam túl rajta.
2012. dec. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz. Viszont ezzel megmenthetsz egy másik életet, azzal, hogy magadhoz veszel egy állatot menhelyről, akinek nem sok esélye van az életre.
2012. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nem teszel semmit akkor idővel elmúlik a fájdalom. Vagy jobb háziállatot kell választani. Nekem van egy tarantulám, várhatóan él még 25-30 évet, és nem nagyon szokott elszökni, sőt amikor rajtam sétál még ereszti is a hálót maga mögött. (Lehet azért hogy visszataláljon-ez nem komoly). Egyébként a neve Jade
2012. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!