Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valaki aki elvesztette...

Van itt valaki aki elvesztette kutyusát és nem került elő? Hogyan dolgozta fel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 19:30
 1/7 anonim válasza:
Nehezen.....
2011. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
együttérzek.
2011. nov. 15. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hete elveszett a tanyánkról 2 kutyusunk... az egyik meglett, az egyik környékbeli bácsi telefonált, hogy náluk van. Azt mondták, hogy a másikat is látták, de ő nem ment oda hozzájuk... ezt én érdekesnek találtam, mivel az a másik egy 9 hónapos kölyök, és az én első saját kiskutyám, és nagyon szereti ha a középpontban van, én nem hiszem el, hogy nem ment oda a másik kutyával együtt... már nagyon hiányzik! nagyon remélem hogy meglesz! :/
2011. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülök hogy meg lett a kutyusod.Remélem a másik is meglesz.Nekem most nyáron júliusba ment el beagle kutyusom tipikus szökős fajta.Többször is elszökött de hazajött vagy pedig megtaláltuk.Azóta is mindig eszembe jut este.Sokat sírok miatta.Igazi barát volt.Most kiscicám kárpótolja a szeretetét és a rágcsálóim.:) Bízok benne hogy előkerül de ennyi idő után.....
2011. nov. 15. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, én is remélem hogy meglesz! :)

Nagyon sajnálom a kutyusod, de tudod, a remény hal meg utoljára! :) egyébként melyik megyében laksz?

2011. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Veszprém megye.:) Hát tudom,csak nehezen bírom.
2011. nov. 15. 20:39
 7/7 Zsuzsanna25 válasza:
Nekem elveszett a kutyám 12.10.-én. Tegnap láttam egy hirdetést, a "becsületes megtalálója" 10.000,- Ft-ért kinálta interneten. Felhivtam, közölte már elvitték a kutyát. Mondtam, én vagyok a gazdija.. elkezdett hebegni, hogy tőle is elszökött. Jelenleg rendőrségi ügy van folyamatban. Beteg, ételallergiás a kutya. Ha nem vadhusit eszik, előbb-utóbb orvoshoz, vagy inkább megint az utcára került. Chip van benne, állatorvosi kőrözés alatt áll. Amerikai staffordshire terrier, 2.5 éves kan kutya. Kicsit megnyugodtam, hogy nem ütötték el. Mindenféle gondolataim voltak eltünése után. Elütötték, befogták verekedős, harci kutyának.. bolyong étlen-szomjan.. befogták, eladták.. erre nem is gondoltam. Remélem előkerül, ha valaki tud róla KÉREM SEGÍTSEN, NAGYON VÁRJUK HAZA. Ha beirjátok a google keresőbe, Cupi kutya amerikai staffordshire terrier Csepelen elveszett, láthatjátok a fotóját is. 06209694059 telefonon várok értesitést. Köszönök előre is mindenféle infót.
2011. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!