Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugatja meg anyukámat a...

Miért ugatja meg anyukámat a tacskóm?

Figyelt kérdés

Kutyum 1 év és 3 hónapos. Csak anyummal csinálja ezt. Ha bejön a szobámba nagyon erősen megugatja, a hátán feláll a szőr, sőt majdnem meg is kapta már.

Ha apum jön be akkor csak egyet vakkant ahogy jelezni szokás a kutyáknál.

Anyum soha nem bántotta, sokszor simogatja is.

De nem tudom, hogy szoktassam le, mit csináljak vele?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 3. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert neveletlen.
2012. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem neveletlen. Sok mindent tud és hallgat is arra aki mondja neki, csak anyumra nem.
2012. dec. 3. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukádat simán maga alá helyezi a rangsorban, nem tiszteli, tehát neveletlen.
2012. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor felsorolom mit tud ez a "neveletlen" kutya:

-ül

-fekszik

-pacsit ad

-két lábra ül mancsai az égbe, így kér kaját ha azt mondom neki : kérd

-megvárja amíg kiszedem neki a kaját, nem nyúl hozzá

-ha kint ugatnak az utcán és elkezd ő is rászólok, hogy csönd akkor abbahagyja.

sétálás közben nem csatangol el, végig mellettem jön póráz nélkül is.

-ha valamit eldobok neki visszahozza és lerakja elém és leül.

még sorolhatnám reggelig...

tényleg ilyen egy neveletlen kutya?

2012. dec. 3. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez mind dicséretes, ettől függetlenül anyukádat nem tiszteli. Erre kellene ráfeküdni elsősorban, nem a hopszizgatásra.
2012. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de hogy csináljam? mit mutassak neki, vagy mire tanítsam?
2012. dec. 4. 00:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt ilyen én vagyok neki az úgymond falkavezér. Anyu meg a falkavezér helyettes. :) Anyumra is hallgat de nekem szívesebben teszi meg a dolgokat kiskorába csak rám hallgatott most már anyumra is. :D


Nem érte valami rossz élmény a kutyust anyukád iránt? Lehet hogy fél tőle mert rossz élmény érte. Próbáld amikor bejön anyud a szobádba akkor menj oda anyudhoz hogy lássa nem is gonosz anyukád. :) És adjon neki enni egyszer kétszer anyud hát ha segít. És mióta csinálja ezt vagy már kiskora óta?


És én nem nevezném neveletlenek csak nem mutattátok meg neki eléggé hogy anyudat tisztelje. Vagy nem tudom. És bámulatos mi mindent tud. :OO :) Az én tacsim csak ezt tudja ülj,maradj,"halott kutya",Gyere ide! és még hogy utcán nem kell neki póráz mert a lábam mellett jön mindig de ez nem is olyan nagy szám szerintem :D

2012. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kutyaoktatóként szeretnék neked segíteni.Az valóban igaz hogy anyukádat nem tiszteli.Erre két megoldás van egyik:Hogy amikor anyukád bejön akkor ráüvöltesz egy nagyon nagyot vagy anyukádra bízod azaz ő eteti,sétáltatja... javaslom hogy először pórázon sétáltassa.Ja és az üvöltést azt csak akkor csináld ha tudod hogy nem fog teljesen összetörni tőle.

Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!