Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnek egy kis allatot...

Szeretnek egy kis allatot milyet ajanlotok?

Figyelt kérdés

Olyan allatot szeretnek ami nem zajong es nem olyan mint a kutya meg a macska hogy bepiszkol a hazba.Tombhazba lakok inkabb olyan alatot seretnek ami ketrecben van es nem csinal zajt mert apa azt nem szereti.

De attol lehessen simogatni es fogdosni.

Milyet ajanlottok?



2012. dec. 31. 11:28
 1/6 anonim válasza:
Nyulat! beleteszed egy szép ketrecbe és be is viheted! Simogathatod és egy kis hangot se ad ki szelidizsd meg és nyugottan élhet veletek! Ha valami kérdés ird komentbe!
2012. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az van mamameknak nem ilyenre gondoltam :((
2012. dec. 31. 16:28
 3/6 anonim válasza:
Akkor kerzsgélj a neten!Többet nem tudok!
2012. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlom! Ha szeretettel foglalkozol vele, nagyon kezes, barátságos lesz. Lehet simogatni, akár játszani is vele. Éjszaka sokat van ébren, de ha ez zavar, akkor kiteszed a konyhába pl. Én már megszoktam a mocorgását. De hangot nem nagyon ad ki!
2013. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 patacsata2012 válasza:
Dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlom én is de az én hörcsögöm pl esténként úgy teker hogy az emeletről lehallani a közvetlenül alatta lévő szobába :DD de ettől függetlenül hogy picit teker nagyon cuki :P én beszélgetek vele megy aranyosan szólítgatom és már rögtön megismeri a hangomat :)
2013. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 patacsata2012 válasza:
*meg :P
2013. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!