Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Legyőzhető a pókiszony úgy,...

Legyőzhető a pókiszony úgy, ha veszek itthonra madárpókot és gondozom?

Figyelt kérdés
A nagy pókoktól iszonyodom és gondoltam, ha egy nagy pók itt lenne a közelembe mindig akkor megszoknám és egy idő után nem iszonyondék tőlük.
2013. jan. 17. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
megmondanátok, hogy miért is kellett lepontozni? szerintem semmi rosszat nem írtam...
2013. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%
Engem is lepontoztak :D
2013. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Engem is. :D
2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 brokenbone válasza:
menj be egy állatkereskedésbe válassz egy nagy pókot vedd meg és még a fizetés után de még a pulton üsd szét a p*csába, és akkor meglátod hogy sokkal erősebb vagy:D
2013. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kitűnő ötlet a fóbia kezelésére.Én is erősen fóbiásnak gondolom magam, de egy pár hónapja nagyon rákattantam a pókokra, a nyaram azzal töltöttem, hogy kimentem egyes fajok természetes élőhelyeire, és mindenféle szituban figyelgettem őket. Madárpókokon gyakoroltam, hogy legyek velük egy helyiségben, meg taperoltam a levedlett bőrüket stb. Nagyon sokat olvasok róluk, egyre inkább lenyűgöznek, és elég szarul érzem magam amiatt, hogy annyit agyoncsaptam már ijedtemben. Szerintem csodálatos élőlények. A hálóikról nem is beszélve.
2019. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!