Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A párom békát látott a lakásba...

A párom békát látott a lakásban (4. emelet, panel), nem akarom elhinni! Tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 22:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
nekünk is 4.-en szöcske volt-nem álmodtam lehet a békával jobban jártam volna :P
2013. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hát tuti nem fog azért hajnalban felöltözni hogy a 4.-ről levigye az utcára a békát. Mivel erkélyünk nincs és az ablakokon szúnyogháló van(elég sok a hívatlan látogató),ez tűnt a legésszerűbb megoldásnak!:)
2013. jan. 18. 00:28
 13/30 Ant39 ***** válasza:
#6 Kiszedték a válaszomat, pedig akár ő is lehetett volnaXDDDD
2013. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
74%
Lehúzta a WC-n? Hatalmas tapló, szívesen belenyomnám a fejét is, hogy átérezze.
2013. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Platypus ***** válasza:
85%

Lehúzni a WC-n az egyik legborzalmasabb halálnem, amit szerencsétlen békának kitalálhattatok. Szép lassan fullad meg a sz@rban miközben vegyszerek marják. Ha hazai béka volt, akkor megöltetek egy védett állatot.


Egyébként a legtöbb béka nem képes se lépcsőzni se falat mászni. Ha nem levelibéka volt, nem kerülhetett oda úgy, hogy felmászott, viszont ilyenkor a levelik se másznak sehová odakint, mivel hidegvérű állatok és télen alszanak.

Viszont ma már elég sokan tartanak háziállatnak is különféle egzotikus békákat, lehetett valamelyik szomszédod szökött háziállata. Vagy ha valaki mostanában vásárolt krumplit, amit pincében tároltak korábban, abból is előkerülhetett.

2013. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Elnézést ha hajnali 3-kor nem jártuk végig a szomszédokat,és nem kérdeztük meg nem e hiányzik valakinek a békája?! Egyébként 1emeleten 4lakás van és egyik szomszédomnak sincsenek ilyen állatai,csak kutya meg macska. Ha kidobjuk az ablakon az lett volna a bajotok,mert szegény mekkorát zuhan vagy megfagy! Ha üvegbe zárom akkor is elpusztul,mert fogalmam sincs mit kell egy békával csinálni.

Korán reggel indultunk mindketten dolgozni nincs időnk ezzel foglalkozni,bocs ha nem kértem szabit és vittük az állatvédőkhöz.


A kérdés meg amúgy sem erről szólt,mert az sem biztos hogy igaz,lehet hogy csak állom volt!!!

2013. jan. 18. 13:04
 17/30 anonim válasza:
84%
Az ostobaságotokra és az ebből (is?) fakadó állatkínzásra nincs mentség! Ilyen, hogy wc-be dobni, még csak eszébe sem jut egy olyan embernek, akibe szorult némi érzés. Hiába érvelgetsz a hajnal 3-mal, semmiből nem tartott volna egy befőttes üvegbe, palackba, vödörbe, bármi hasonlóba betenni, befedni a tetejét valami textillel, hogy szellőzzön, a WC-n lehúzni kb. ugyanennyi idő és energia... nappal pedig elengedni valahol egy parkban.
2013. jan. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A haverom is úgy berúgott egyszer hogy elefántot látott.
2013. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Az ostobaság ott kezdődik hogy nem a kérdésre válaszolunk!!!

Aki tud értelmezni az tudja hogy NEM IS BIZTOS HOGY IGAZ,mivel lehet csak álmodta a párom! Én nem láttam vagy hallottam semmit,ezért kérdeztem hogy lehet e panelban béka?!


Egyébként a sok fanatikustól kérdezem ők soha semmilyen állatot nem öltek még meg??? Nem tapostak el egy csótányt bármit?

Mert akkor én egy "lelketlen gyilkológép vagyok"! Megszámlálhatatlan bogarat,csigát,gilisztát, hangyát,békát,ja az egérről és a patkányról ne is beszéljünk öltem már meg. Sőt vágtam már el a csirke nyakát is,és millió disznóölésen voltam falusi lány lévén!

2013. jan. 19. 10:44
 20/30 anonim ***** válasza:
66%

Simán el tudom képzelni a békát a panelban, mindenféle állatkával lehet találkozni panelban. Főleg télen, amikor meleg helyet keresnek áttelelni.


off: Igazuk van, az értelmetlen állat gyilkolástól nekem is kinyílik a bicska a zsebemben... Én a muslincákat is már csak akkor kezdtem el csapkodni a lakásban, mikor már nem lehetett létezni tőlük, mert egyszerűen nincs szívem gyilkolni. Semmivel sincs nekünk embereknek több jogunk az életre, mint egy állatnak. Mellesleg aki meg tud ölni ilyen szemét módon egy aranyos kis ártatlan békát, annak biztosan nincs szíve, lelketlennek tartom az ilyet, de nagyon.

2013. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!