Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A párom békát látott a lakásba...

A párom békát látott a lakásban (4. emelet, panel), nem akarom elhinni! Tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 22:33
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ja és aki elvágja a csirke meg a disznó nyakát hogy neked legyen mit enni azzal mi van.........???
2013. jan. 19. 16:11
 22/30 A kérdező kommentje:
Meg legközelebb megvárom hogy tele legyen a lakás csótánnyal mielőtt egyet is eltaposok! Komolyan mondom vicc!!!
2013. jan. 19. 16:13
 23/30 anonim válasza:
66%
Jaj de buta vagy, kedves kérdező... az egyik hozzászóló leírta, kb. min megy keresztül egy WC-n lehúzott békácska. Te mi választanál? Sz.ros, vegyszeres poshadt vízben fuldokolnál percekig, vagy hogy egy pillanat tört része alatt azonnali halált okozva laposra taposson egy 2000 tonnás nagy vastömb? Van agyad érzékelni a különbséget a kettő közt?
2013. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
11%

Akkor a csótányírtók (ahogyan szórólapokon látjuk) a legnagyobb gyilkosok! Meg persze a hentesek, akik a disznót a saját belébe töltik, vagy a vadászol, halászok...

A békák nem hatékony állatok, semmi értelmük, épp úgy írtani kellene őket mint a szines bőrű népséget!!! (finoman fogalmazva)

2013. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
23-as meg többiek! Ti aztán nagyon okosak vagytok!!! Olyanon kezdtek el kiakadni ami lehet meg sem történt! De arra nem tudtok értelmes választ adni hogy lehet e panelban béka és ha igen hogy került oda?!
2013. jan. 20. 14:22
 26/30 anonim válasza:
Persze, hogy lehet béka! Panelban is vannak nyírkos helyek, liftaknák, alsó pince, tárolök, villanyórák stb. Lakásban mosogatók mögött, fürfő, wc...ez mind nyirkos ledvező hely a béka számára! Akárhogy felkerülhet akár a 10edikre is. A cipőnk talpán is lehet béka ikra...sőt lehet a panel teteje tele van békával.
2013. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Nem tudom miért hihetetlen, hogy béka van panelben. A mocsáron kívül a panel az egyik legkedvezőbb hely számára! Pláne ha távfűtéses a lakás, nem fáznak. De komolyan!
2013. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó a NORMÁLIS,és részletes választ!:)

Egyébként azóta a párom sem "találkozott" több békával,én meg nem láttam soha egyet sem. Még mindig az a gyanúm hogy csak álmodta!:D

2013. jan. 20. 16:05
 29/30 KovA1963 ***** válasza:
100%

Én gyíkkal jártam így második emeleten. Modjuk gyíkról jobban elképzelhető, hogy felmászik a betonpanelen.

Nagyon izgi volt, mert a párnám alá bújt és hallottam a szívverését. Időbe telt amíg rávettem magam, hogy keresni kell a megmagyarázhatatlan hang eredetét - és egy gyík volt :-)

Békailag még azt tudom elképzelni, hogy valami tarisznyádba bújt bele valahol a természetben, aztán meg elő a lakásban.

2013. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 KovA1963 ***** válasza:
83%

Ja és én voltam olyan "bolond" hogy begyűjtöttem egy befőttesüvegbe, és másnap elkerekeztem vele a Sukorói arborétumba, ahol szabadonengedtem.


Békailag valószínűleg - előbb ugyanígy begyűjteném - aztán elengedném olyan helyen ahol van esélye talán beásni és hibernálni magát mielőtt lehűl.

A többi a természet dolga.


WC-ben nem húznám le.

2013. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!