Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy ember ha szemtan...

Mit tehet egy ember ha szemtanúja annak ha valaki lassítás nélkül elgázol egy Kutyát/Macskát?

Figyelt kérdés
Rendőr előtt történik ő mit cselekedhet? megbírságolja ? vagy ha én felveszem videón akkor feljelenthettem ? vagy hogy van ez?
2013. febr. 2. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem is olyan régen láttam egy kocsit, aki elütött egy kis pekingit, de direkt, mert az út szélén volt a kutya, és a kocsis ráment.

Végig láttam az egészet, ott ordibáltam a kocsisnak, de nem állt meg, sőt kimutatott az ablakon, hogy kapjam be.

én annyit tettem, hogy becsöngettem a házhoz, ahol a kutya volt, ők vitték dokihoz, és csodák csodájára semmi baja nem lett hála istennek a kuytának, holott láttam, hogy egy kerék teljesen átment rajta. sajnos a rendszámot nem figyeltem meg, de a gazda nem győzött hálálkodni

2013. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is szemtanúja voltam, szépen áthajtott rajta az gyökér csak sajnos semmi bizonyítékom nincs csak a rendszáma , de olyan természetesen áthajtott rajta ,hogy az valami hihetetlen szegény állat meg feküdt ott elterülve :(
2013. febr. 2. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem feljelentheted, mivel szándékos állatkínzás.
2013. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nincs bizonyítékom , csak szemtanuk ,de őket se érdekelte különösebben , hihetetlen hogy lehet így viszonyulni az állatokhoz ,mintha nem is élőlények lennének nem fogom fel
2013. febr. 2. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Fel lehet jelenteni, de egyrészt jó lenne ha bizonyítani is tudnád (szemtanúk), másrészt nagyon könnyen ráfoghatja, hogy az állat szaladt a kocsi elé féktávon belül, úgyhogy nem sok értelme van.

Ha van videofelvétel azzal többre mész, de nem járhat az ember mindig bekapcsolt kamerával...

2013. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt, mit tudsz tenni: [link] Ha van esélyed bármit tenni, azt ő tudni fogja. Ha nincs, azt is :(
2013. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!